2733
2734

بچه‌ها استپ وزنی دارم، بدم دارماااااا. ینی هر کاری کردم کم نشدم. از رژیم کتو گرفته تا کالری شماری و فستینگ، همه رو امتحان کردم. الانم ۲۲ ساعت در طول روز فستم. اون ۲ ساعت هم زیر ۶۰۰ کیلو کاری مصرف می‌کنم. عجیبه ولی بازم از ۷۳ پایین‌تر نمیام😫😭😭

خسته شــــــــــــدم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این رژیمای الکی بدنو داغون میکنن فقط من از یه متخصص تغذیه تو اینستا رژیم گرفتم خیلی راضی ام هیچ گشنه نمیمونی میخوای پیجشو بدم؟,

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑
چیکار کنم دیگه به هر دری زدم نشد😢

رزیم اینجوری بدنتو نابود میکنه ،لاغری به قیمت هزاران مشکل دیگه که به درد نمیخوره ، ضمنا این رژیما موقتی ان ، دوباره وزن برمیگرده 

دختری از آهار🦚
2706