2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم خیلی فضوله😐

997 بازدید | 43 پست

سلام خانوما صبحتون بخیر 

من ۲۷سالمه تازه عقد کردم 

یه خواهرشوهر ۱۸ساله دارم که خیلی خیلی خیلی فضوله 

مثلا منو شوهرم کنارهم میشینیم آروم آروم حرف میزنیم اون زل میزنه ببینه ما چی داریم میگیم بعد یا اظهار نظر میکنه😐 یا میره ب مامانش میگه 

من زیاد عادت ندارم کش مو یا کلیپس بزنم موهام باز باشه راحت ترم 

یه بار درومد گفت تو موهات همیشه وله😐

اون لحظه موندم چی بگم😐 

یا هی ب شوهرم میگه زشت (با خنده)

یا هی ب من میگه ب تو شام نمیدیم(با خنده)

یه بار گفت داداشمو بردی شام هم میخوای؟؟

کلا خیلی حرفای مسخره میزنه نمیدونم چجوری جواب بدم ک هم دهنشو ببنده هم بی احترامی نکرده باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی باهاش شوخی نکن ک احترامت کم شه ولی خب اقتضای سنش هم هست نادونه 

مراعات کن تا دوسه سال بعد بهتر میشه 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

حساسی استارتر

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2740
چیکارش داری جوونه خامه ی حرفایی میزنه شما ک بزرگتری باید بزرگوارانه رفتار کنی 

گفتم که منم نمیخوام بهش بی احترامی کنم 

اما دیگه زیادی نظر میده 

مثلا یه بار باهم رفته بودیم خرید. من از پول خودم(شاغلم) داشتم واس خودم خرید میکردم هی میگفت نخر نخر گرونه بسه چقد ولخرجی ب فکر آینده باش .. وااای تا عمر دارم دیگه باهاش نمیرم خرید 

واقعا جواب خاصی لازم نیست 

بیشتر ادمای هفده هجده ساله یا زیادی شوخی وپرحرفی  میکنن یا مدام فاز افسردگی میگیرن سن حساسیه هورمون و گیجی اینده فشار کنکور و خلقیات شخصی که هم هست 

تحویل نگیر بی محلی هم نکن خیلی عادی رفتار کن 

اصلا صمیمیت یا دشمنی رو توصیه نمیکنم عادی محترمانه غیرصمیمی

خرید بیرون برنامه دونفره اصلا و ابدا 

بحث قهر اعمال قدرت هم اصلا و ابدا 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706