2733
2734
جانم .بفرمایین عزیزم

عزیزم من قدم ۱۶۳ هست وزنم ۸۰. قبلا خیلی لاغر بودم یهویی چاق شدم. الان هدفم اینه بشم ۶۰. من بخوام برم باشگاه باید هوازی کار کنم یا قدرتی؟ هر باشگاهی میرم یه چیز متفاوت میگن بهم. با توجه به اینکه ترک پوستی دارم و بیشتر از این نمی‌خوام پوستم خراب شده لطفا بهم بگین کدوم ورزش مناسبه برام؟

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
عزیزم من قدم ۱۶۳ هست وزنم ۸۰. قبلا خیلی لاغر بودم یهویی چاق شدم. الان هدفم اینه بشم ۶۰. من بخوام برم ...

خب اول مهمه بدونم حجم بیشتر وزنت عضله است یا مثلا چربی

اگر بتونی در کنار ورزش هوازی ..قدرتی هم کار کنی خیلی عالیه 

رشته ای که من به شما پیشنهاد میکنم همین تی ار ایکس من خودم مربی گری اکثر رشته هارو دارم و رشته تحصیلیم هم تربیت بدنی هست ..اگر اسیب جدی کمر ..زانو ..گردن و..نداری حتما برو تی ار ایکس ..به خاطر اینکه هزینه باشگاه زیاده و نمیشه ۲تا رشته ثبت نام کرد و هم اینکه شاید زمانش رو نداشته باشید 

میتونید رشته تی ار ایکس انتخاب کنید که فوق العاده است در کنارش پیاده روی و رقصیدن معجزه میکنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب اول مهمه بدونم حجم بیشتر وزنت عضله است یا مثلا چربی اگر بتونی در کنار ورزش هوازی ..قدرتی هم کار ...

حجم بیشتر بدنم چربیه. خودم قبل از چاقی خیلی ظریف بودم الان خیلی چربی دارم و همه جای بدنم پخش شده. رقص و پیاده روی هم دارم. مرسی عزیزم 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2731
حجم بیشتر بدنم چربیه. خودم قبل از چاقی خیلی ظریف بودم الان خیلی چربی دارم و همه جای بدنم پخش شده. رق ...

فقط برو تی ار ایکس 

من خیلی از شاگردام وااقعااا چاق بودن با تی ارایکس فوق العاده شدن چون هم عضله سازی داره هم چربی سوزی.

فقط برو تی ار ایکس  من خیلی از شاگردام وااقعااا چاق بودن با تی ارایکس فوق العاده شدن چون هم عض ...

مرسی از راهنماییت عزیزم خوب شد گفتین میخواستم هفته دیگه برم ایروبیک ثبت نام کنم. ممنون🌹

2740
مرسی از راهنماییت عزیزم خوب شد گفتین میخواستم هفته دیگه برم ایروبیک ثبت نام کنم. ممنون🌹

خواهش میکنم عزیزم فقط یادت نره تغذیتو حتمااااااااااا رعایت کنی 

ورزشم که عالی انجام بده حتما تی ارایکس برو 

انشاءالله موفق باشی عزیزم

خواهش میکنم عزیزم فقط یادت نره تغذیتو حتمااااااااااا رعایت کنی  ورزشم که عالی انجام بده حتما ت ...

چشم. ممنونم

2706