2733
2739
عنوان

از امام رضا گله دارم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 70 پست

امیدت به خدا باشه و به اون توکل کن اگه از ته دل بفهمی خدا کیه به بنده خدا روی نمیاری اونم بنده ای که فوت کرده

ولی میدونم اینقدر تعصبی هستین رو این مسائل که هر چی بگم تند برخورد میکنید باهام

والله یه سری ادم میشناسم ک اصلا لیاقت نداشتن

واای دختر این چحرفیه که میزنی مگه استعفرالله خدایی که بدونی کی لیاقت داره کی لیاقت نداره اصلا از اینحرفا نزن

شاید اون بنده خداهایی که شما میگی لیاقت نداشتن و رفتن پیش خدا عزیزتر از من و شما باشن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

💔💔💔

من با اینکه مشهدم بعضی وقتا اینقدر طاقت نمیارم زنگ میرم به حرمش بارها شده ساعت ۳ ۴ صبح زنگ زدم اینقدر گریه کردم

ولی وقتی خوابیدم و بلند شدم دیدم حاجتم و داده...♡

برا آرامش روحش صلوات میفرستی؟🫠🥀
حتما فعلا وقتش نشده وقتش که بشه چنان میطلبه که آدم میمونه با اینهمه کار و مشغله چجوری رفتم

دقیقا 👌 بارها به چشم خودم معجزه دعوت کردنش رو دیدم 

آخرین مورد دوستم هزاری نداشت و روز شب در حسرت زیارت تا اینکه شانسی جایی رفت وسط جلسه یهو اسم نویسی برا قرعه کشی کردن اسمش  در اومد 

2731
واای دختر این چحرفیه که میزنی مگه استعفرالله خدایی که بدونی کی لیاقت داره کی لیاقت نداره اصلا از این ...

چی بگم والله خواهر

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

قال الرضا علیه السلام:

«اَلْاِمَامُ اَلْاَنِیسُ الرَّفِیقُ وَ الْوَالِدُ الشَّفِیقُ وَ الْاَخُ الشَّقِیقُ»

امام مونسی دلسوز، پدری مهربان و برادری همدل است.

مُسند الامام الرضا علیه السلام / ج 1/ ص 69

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
دو سال پیش رفتم با همسرم پیشش گفتم مراقب زندگیم باش می خواستم عروسی کنم یکی از اقوام فوت کرد شهادتش ...

الکی میگن امام رضا مهربونه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من با اینکه مشهدم بعضی وقتا اینقدر طاقت نمیارم زنگ میرم به حرمش بارها شده ساعت ۳ ۴ صبح زنگ زدم اینقد ...

التماس دعا و خوشا ب سعادتت

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2740
قال الرضا علیه السلام: «اَلْاِمَامُ اَلْاَنِیسُ الرَّفِیقُ وَ الْوَالِدُ الشَّفِیقُ وَ الْاَخُ الشّ ...

🙂💔

عزیز والله شرایط مالی اوکی نبود

از خودشون بخواه تو زمانی که صلاحت باشه خووشون میبرن شما رو💕💕💕 همین احساسی که داری دوست داری بری یعنی قبل شما امام شیفته اومدن شماست شک نکن. احساس محبت اول از سمت اونها تزریق میشه به ما که ما هم محبت رو حس میکنبم چون منشا عشق و محبت اونان

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
قال الرضا علیه السلام: «اَلْاِمَامُ اَلْاَنِیسُ الرَّفِیقُ وَ الْوَالِدُ الشَّفِیقُ وَ الْاَخُ الشّ ...

بخدا قسم که همینه🥺💕

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
حتما فعلا وقتش نشده وقتش که بشه چنان میطلبه که آدم میمونه با اینهمه کار و مشغله چجوری رفتم

دقیقا همینطوره 

ما نه قصدشو داشتیم نه پولش 

اینقدزی که شاید فقط پدر و مادرم اونم یک بار تونسته باشن برن 

نمی‌دونم چیشد اصلا که یه بارکی کارمون جور شد و حتی غذای متبرک امام رضا برای همممون کارت دعوت صادر شد

من با اینکه مشهدم بعضی وقتا اینقدر طاقت نمیارم زنگ میرم به حرمش بارها شده ساعت ۳ ۴ صبح زنگ زدم اینقد ...

خوشبحال شما. ولی من برای یک ازدواج بیش از بیست بار اومدم امام رضا و دست خالی برم گردونده. وقتی همه میگن امام رضا مهربونه من دیگه نمیتونم باور کنم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی