2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا دانشگاه که دیگه اصلا هیچی نمیفهمی که بخواد به مرحله ی تو ذهن موندن برسه

تو مدرسه بهم میگفتن نابغه الان هی به کتابی که فردا امتحانشو دارم نگاه میکنم عر میزنم 😂

تمرکز نداری؟یکم استراحت کن من خودمب شخصه آدمی هستم ک سر امتحان همه چیو میریزم وسط خونه یوبسم کلا 

الآنم دانشگاهم همینجوریم فردا امتحان دارم الآن انگار هیچی نخوندم 

بیا دانشگاه که دیگه اصلا هیچی نمیفهمی که بخواد به مرحله ی تو ذهن موندن برسه تو مدرسه بهم میگفتن ناب ...

کاملا حستو دررررک میکنم😂😂فردا امتحان دارم دریغ از ی کلمه ک ت ذهنم مونده باشه

بیا دانشگاه که دیگه اصلا هیچی نمیفهمی که بخواد به مرحله ی تو ذهن موندن برسه تو مدرسه بهم میگفتن ناب ...

مگه دانشگاه چطوریه؟؟

یه افسانه ای هست که میگه کویر، جنگلی بود که به بارون گفت دوست دارم ...
تمرکز نداری؟یکم استراحت کن من خودمب شخصه آدمی هستم ک سر امتحان همه چیو میریزم وسط خونه یوبسم کلا&nbs ...

تمرکز که اصلا همش به این فک میکنم که چه فایده داره خوندنم من که هزار ساعتم بخونم بازم ۲۰ نمیگیرم از بس خنگ و بی عرضم

تمرکز که اصلا همش به این فک میکنم که چه فایده داره خوندنم من که هزار ساعتم بخونم بازم ۲۰ نمیگیرم از ...

وهع اتفاقا دینی رو خیلی راحت میشه ۲۰ گرفت فقط نیاز ب تمرکز داره و تکرار 

کاملا حستو دررررک میکنم😂😂فردا امتحان دارم دریغ از ی کلمه ک ت ذهنم مونده باشه

هفته ی پیش بود امتحانم. پیچوندم نرفتم سرجلسه امروز استاد تو راهرو منو دید مچمو گرفت گفت بیا همین الان امتحان بده خلاصه تازه کلی راضیش کردم فردا امتحان بدم.ولی باز الان کتابو نگاه میکنم میزنم تو سر خودم

درسای مدرسه عملا دربرابرش مسخره بازیه. یه دیقه حواست سرکلاس پرت شه عملا باید اون واحدو دوباره برداری ...

چه رشته میخونین

یه افسانه ای هست که میگه کویر، جنگلی بود که به بارون گفت دوست دارم ...
2706