2733
2734
عنوان

از امام رضا گله دارم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 70 پست
وایییی دورت بگردم قشنگم🥺🥺🥺🥺الهی ب حق علی حاجت روا بشی و چه نذر قشنگیم کردی

واقعا از ته دلم خواستم برات جور بشه ۱۰۰ تا صلوات برات میفرستم اگر جور شد منو یادت باشه بهم خبر بده که داری میای جا و مکانم نگران نباش بیا خونه خودمون🩷✨️ 

➖⃟♥️••‌○━─𝐌𝐲 𝐬𝐢𝐧 𝐰𝐚𝐬 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐠𝐨𝐨𝐝 ──⇆
عزیزم به نظرت سخته  اینکه بخان حاجت تو بدن؟ امام رضا هیچی خود خدا گفته از من بخاه تا بهت بدم&n ...

بعد سی و نه سال سختی و یدبختی. تنهایی همچنان صلاحمه؟فعلا مشخصه واسشون سخت حاجتم. را بدن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا از ته دلم خواستم برات جور بشه ۱۰۰ تا صلوات برات میفرستم اگر جور شد منو یادت باشه بهم خبر بده ک ...

عزیزدل من تو چقدر مهربونی!!!!! حتما به یادتم عزیزدلمممممم خونه دار باشین ان شالله همین ک بگی برام ارزشمنده❤😍🥺

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤

الان یاد گریه های اون روزمم افتادم گریم گرفته 😂😂

خیلی اون حرف برای من سنگین بود من واقعا پاکی نیستم ولی اونقدرم بد نبودم که این حرف و بشنوم بعد باورت میشه سال اولمم بود که میرفتم اونایی که این و بهم گفتن هر ساله دارن میرن راه و اینا رو کامل بلدن منی که سال اولم بود یه خراشم برنداشتم اونا تموم پاهاشون تاول بود نمیتونستن حتی راه برن

الان یاد گریه های اون روزمم افتادم گریم گرفته 😂😂 خیلی اون حرف برای من سنگین بود من واقعا پاکی نیس ...

نگاه کن اول اینکه مطمئن باش اونا بهت حسادت میکنن و هیچ شکی وجود نداره ک تو دلت پاکه پاک هستش قشنگم همین ک یادت افتاد و گریه کردی ثابت کننده اس

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
نگاه کن اول اینکه مطمئن باش اونا بهت حسادت میکنن و هیچ شکی وجود نداره ک تو دلت پاکه پاک هستش قشنگم ه ...

قربونت برم🙂🩷

انشالله حرم ببینمت🥰

قربونت برم🙂🩷 انشالله حرم ببینمت🥰

الهییییی امین🥺🥺🥺

امضامو بخون(آیه هشت سوره نمل) 

انشاالله بزودی همراه خانواده ات بری💖

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
امضامو بخون(آیه هشت سوره نمل)  انشاالله بزودی همراه خانواده ات بری💖

یا الله ان شالله