2737
2739

تاپیک پیشم این همه هی دو دلم بودم دانشگاه برم یا نمایشگاه کتاب 

مامانم گفته بود اول میره بانک بعد یه سر میاد خونه منم تصمیمو کرفتم خوش حال شدم ک پاشم برم نمایشگاه کتاب 

حالا زنک زدم میگ تو راه تهرانیمممم 

واییی من میخواستم برم 

از دیشبه دارم فک میکنم 

داداشمم نبود با مامانم تهران گردی میکردیم اه دارم گریه میکنم

از الان تا شش باید برم تنها دانشگاه 

نتیجه اخلاقی وقتی میخواید یه تصمیمی بگیرید زود بگیرید تا دیر نشده بعدا مشکلای بزرگ تر دیک راه حلی ندارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن فک کنم  تا جمعه باشه  ولی دیگ نمیرن ک منم باهاشون برم

خوب چرا خودت تنها نمیری ؟ شما که دانشگاه میری ، نمایشگاه کتاب هم میتونی بری . با مترو خیلی راحته 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
خوب چرا خودت تنها نمیری ؟ شما که دانشگاه میری ، نمایشگاه کتاب هم میتونی بری . با مترو خیلی راحته&nbs ...

اولا ک تنهایی حال نمیده ولی دیگ انقد مستقل نیستم ک تنهایی خودم راه و چاه رو بلد باشم 

بعدا دانشگام تو شهر خودمونه 

بهم اجازه هم نمیدن تنهایی پاشم برم تهران و برگردم 

اولا ک تنهایی حال نمیده ولی دیگ انقد مستقل نیستم ک تنهایی خودم راه و چاه رو بلد باشم  بعدا دان ...

من فکر کردم خودتون ساکن تهرانید . بله از یه شهر دیگه تنهایی سخته بخوای بری تهران . عیبی نداره ، میتونی اینترنتی خرید کنی از نمایشگاه 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم