2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲ ساله

کلا رفتار و کلام عاشقونه زیااااااد داره

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

کلا تک تک کاراش این حسو بهم میده 

ولی من آدم پرخاشگری هستم تو جمع پرخاشگری کنم همیشه سکوت می‌کنه و با خنده ردش می‌کنه

این اخلاقشو خیلییی دوست دارم 🥺🥺🥺🥺😍😍😍😍

چندماه دیگه میشه ۸سال.راجب همه چی باهام مشورت میکنه و نظرم براش مهمه.بیینه ناراحتم هرکاری میکنه تا خوشحالم کنه.هرچیزی بخوام میخره و خسیس بازی درنمیاره.به خانوادم با وجود بعضی رفتارای بدشون به خاطر من احترام میذاره

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اینکه هوامو داره و قبل هرکاری بهم زنگ میزنه خبر میده

و... نشون میده دوسم داره و احتراممو نگه میداره

ما ۹۶ عروسی کردیم❤

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

تا اونموقع که بود نگاهای حمایتگرانش و شوخ طبعیش...9 روز بعد از عقدمون دقیقا 30 و خورده ای روز پیش از دستش دادم..

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
2706