2752
2739
عنوان

دوس دارم بهش بگم چه مرگته تو؟؟؟؟!

458 بازدید | 27 پست

دخترم رو حاضر کردم، چند روزه بابام که میرن سر کار، میگن بفرستش پایین، من سر راه برسونمش مدرسه، (تو یه ساختمونیم). دخترم هم خیلی دوس داره، میگه با بابایی می خوام برم، تا مدرسه شم پنج دقیقه راهه...

حالا امروز بابام با ماشین جلو در منتظر دخترم بوده، همسرم از سر کار رسیده، بابام رو دم در دیده، گفته خودم می برمش...

اومده بالا، سر من داد می زنه، هنوز بچه ام یتیم نشده که کس دیگه ای برسونتش!!!!

واقعا آدم اینقدر بی درک، به پدر شصت ساله ی من چی کار داری آخه مرد!

همیشه فقط وقت رابطه ج ن سی بهترین و مهربونترین آدم دنیاست، بقیه وقتا انگار من دشمنشم،

خیلی خسته ام کرده،

نمی دونم تا کی می تونم تحمل کنم...

یعنی چی کلا اخلاق نداره؟ 😑

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😐😐😐 فک کنم جنی شده این وقت صبح. جای دستت درد نکنه حرف بی ربط زده... مگه اونایی که یتیمن پدربزرگشون میرسونن. یا اونایی که سرویس میگیرن برای بچه هاشون مگه پدر ندارن. 😐😐😐. چه. حرفا ادم‌ می‌شنوه 🤦🤦

تقصیر شماس

مقصر ۱۰۰۰۰۰ درصدی شمایین

چرا محبت بیجا بکنی؟وظیفه پدرته بچتو ببره؟

پدربزرگ من چون نوه اولم همه کارامو میکنه همه کارای من مامانم خواهرم طفلی آژانس ماعه

شده وظیفه براش

نکنننن خواهر

شوهرت میشه لنگه بابام یه نفهم که هیچی حالیش نیس

2740
احتمالا از این که با خانوادتون تو یه ساختمونه ناراحته و حس کرده باری رو دوش اوناست بردن بچه حس مردان ...

بله،

ولی مگه من خواستم، خودش با کله اومد،

حالا همش منت میذاره

هر وقتم میگم بریم خونه جدا بگیریم، طفره میره

چون هر دو شاغلیم و بچه هام رو مامان بابام نگه می دارن

تقصیر شماس مقصر ۱۰۰۰۰۰ درصدی شمایین چرا محبت بیجا بکنی؟وظیفه پدرته بچتو ببره؟ پدربزرگ من چون نوه ...

عزیزم مگه من خواستم پدرم ببره؟!

من هر روز صبح خودم می بردم

اینقدر شبا زنگ میزنه که بذار من ببرمش، نوه شه خب، دوس داره

بله، ولی مگه من خواستم، خودش با کله اومد، حالا همش منت میذاره هر وقتم میگم بریم خونه جدا بگیریم، ...

مسلما تقصیر شما نیست اما تا جایی که می‌تونید درکش کنید و فکر کنید مثلا خودتون تو ساختمون مادر شوهر بودید چه حسی داشتین.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
بله، ولی مگه من خواستم، خودش با کله اومد، حالا همش منت میذاره هر وقتم میگم بریم خونه جدا بگیریم، ...

نکنننن اسی

ایواییی

عزیزدلم مامان من ۲۰ ساله این کارو کرده نتیجه فاجعس فاجعه اتفاقایی که نمیتونی فکرشو بکنی میوفته

میشه شوهرتو لوس نکنی ای بابا

بخاطر زندگی خودت میگما سخت در اشتباهیی همه کارات اشتباهه

مردها عجیبن شوهر من میگه من نمیبرم مدرسه بگو از خانوادت یکی بیاد ببره پدرشوهرم گفت خودم میبرم میارمش ولی خب پیره اونجور که باید حواسش به بچه نیست نگرانم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا