2752
2739
عنوان

رییس شوهرم گفت : شوهرت مصرف داره!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2540 بازدید | 74 پست
حق با شماست عزیزم ، منم. از یه جایی به بعد تاپیکای ایشون رو اصلا باور نکردم

منم چندتا از تاپیک هاشو خوندم کلا اغراق زیاد داره😕

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین خانم 

و اگه واقعا حس میکنین ادامه این زندگی مشترک به هیچ وجه به صلاح تون نی و ممکنه بدتر هم بشه سعی کنین دور از تنش فکری بهترین تصميم رو بگیرین خانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان که نیست گه گاهی میاد برین دنبال یک کار یک تخصص یک چیزی که کلا یک روزی پاش از زندگیت رفت بیرون ب ...

بخاطر اینکه در عین روانی بودن بسسسسسسیار تیز باهوش و نکته سنجه!!!!!!!

چجور تونسته اونهمه سر منو کلاه بزاره و نقشه بکشه 

2731
الان که نیست گه گاهی میاد برین دنبال یک کار یک تخصص یک چیزی که کلا یک روزی پاش از زندگیت رفت بیرون ب ...

چجوریه که فقط واسه خانمش روانیه تو بقیه موارد اینقدر زرنگ و حواس جمع هست؟

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
منم چندتا از تاپیک هاشو خوندم کلا اغراق زیاد داره😕

خصوصا که تهران زندگی میکنه و شوهرش چندبار با دوست دخترش دقیقا با ماشین از کنار ایشون رد میشه ، انگار کلا یه خیابونه همه باید همونجا بچرخن 

2740

اگه 4سال پیش جداشده بودی الان کاملا مستقل بودی و شاید یک زندگی دیگه ای رو شروع کرده بودی متاسفانه احساس میکنم شما تو زندگی تنبل شدی و نمیتونی فکر کنی که یک روز باید بری سرکار ودرامد داشته باشی

خیلی زنها دیوم تو نی نی سایت میگن رئیس همسرشون اونا رو خواسته و گفته شوهرت فلانه،ما توی محیط کار خودمون مطلقا همچین چیزی ندتریم هرکس مشکل داره پرونده و دفاعیات و بعد اخراج،به زن طرف چکار دارن 

چجوریه که فقط واسه خانمش روانیه تو بقیه موارد اینقدر زرنگ و حواس جمع هست؟

من کاربری قدیمی مو روی این کاربر گزاشتم 

الکی میگه 😑

از یه جایی به بعد فهمی م داره الکی میگه 

عمه کاربران هم میدونن

فقط بعضی‌ها شون الکی همدردی میکنن که خودشو خر کنن

خصوصا که تهران زندگی میکنه و شوهرش چندبار با دوست دخترش دقیقا با ماشین از کنار ایشون رد میشه ، انگار ...

چرا مذخرف میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!اعصاب ادمو چرا خراب میکنی اول صبحی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مریضی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من کِی گفتم شوهرم چند بار با دوست دخترش از کنارم رد شده ،؟؟؟؟؟؟؟!!!

چشماتو درست وا کن برو بادقت بخون ببین میبینی همچین چیزی!!!!!!

فقط یک بار گرفتمشون