2737
2739
عنوان

رییس شوهرم گفت : شوهرت مصرف داره!!!

2482 بازدید | 74 پست

گل بود به سبزه نیز آراسته شد

منو دعوت کرده بودن اداره ی شوهرم تا در مورد گندهایی که بالا آورده صحبت کنیم 

اینکه بیمار روانیه 

اینکه با یه زن دیدمش تو ماشین 

و خیلی مسائل دیگه

بعد یهو ازم پرسیدن که آیا شوهرت مصرف داره ،؟ گفتم من تا بحال چیزی ندیدم ! گفتن ولی ما باورت نمیکنیم!!!!گفتن شرایط و حالاتی که این داره انگار متادون ؛ ترامادول و ...مصرف میکنه !!!!! اصلا یه لحظه یخ زدم 

چون اینو دکترا هم همیشه ازم میپرسیدن وقتی میبردمش روانپزشک

یادمه چند وقت پیش هم شوهرم بهم گفت که ازش اومدن تو اداره ، یهویی؛ تست اعتیاد گرفتن!!!!

پرسیدم فقط ازتو؟ گفت نه فکر کنم از همه ی کارمندا

ببخشید تا حالا نشنیده بودم زن رو احضار کنن محل کار شوهر تا از شوهرش شکایت کنن.... مگه مدرسه ست؟!

برای یه سری سوالات خواسته بودن

حالا چرا اصل قضیه رو ول کردی ، این سوال مسخره رو میپرسی کاراگاه!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال گذشته راجع بهش تاپیک زدین 

و اون موقع خوندم مشکلات تون رو

عزیزم چرا این همه خودت رو اذیت می‌کنی ! 

شما میتونید به راحتی جدا بشید ازش ، یکم به فکر روان آسیب دیده ی خودتون باشید 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2731
2740

سلام عزیزم باتوجه به اینکه چندساله می شناسمت پیشنهاد میکنم هرچه سریع تر جدا بشی چون زندگی بایک فرد بیمار شمارو هم بیمار میکنه. توکل کن به خدا خدا روزی دهنده ی مایه عزیزم. کلا زندگی رو از فقط از بعد زندگی باهمچین فردی میبینی انگار این نباشه دنیا جهنمه. 

اره خیلی میترسم

الان که نیست گه گاهی میاد برین دنبال یک کار یک تخصص یک چیزی که کلا یک روزی پاش از زندگیت رفت بیرون بدونی میشه یه کارایی کرد بزار راحت بگم شوهرت یک ادم روانی هستش بدترین نوع بیماری رو داره از یک ادم روانی چه انتظاری داری که عاقلانه رفتار کنه اون مریض و روانیه شما عاقلی ماشالا براچی به تمام جزئیات رفتارش اهمیت میدی؟ 

2706