2733
2734
عنوان

رییس شوهرم گفت : شوهرت مصرف داره!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2566 بازدید | 74 پست
بخدا قسم منم عین خودت سر در نمیارم  نمیدونم از مریضیشه ، نمیدونم اذیتم میکنه، خانوادش یادش مید ...

این همینجوری مشکل اعصاب و روان داره، مواد مصرف کنه میدونی چی میشه؟؟غیر قابل کنترل میشه😐

حراست به چشم دیدن که میگن؟ شاید همون داروهای خودشو خورده، بالا آورده یا یه حالتی شده،آخه ترامادول و متادونم عوارضش شبیه داروهای اعصابه

این همینجوری مشکل اعصاب و روان داره، مواد مصرف کنه میدونی چی میشه؟؟غیر قابل کنترل میشه😐 حراست به چ ...

فکر نمیکنم حراست الکی موضوعی رو بگه !

قبلا که رو دریا هم بود ؛ همکاراش گفته بودن ولی زیاد جدی نگرفته بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته، تست گرفتن ازش؟ نتیجه چی شد؟

مثل اینکه یه بار اومدن غافلگیرش کردن و تست اعتیاد گرفتن 

احتمال قوی رو اون حساب گفتن 

آخه این آدم مشکل داره ؛ نعوظ نداره ، ولی الان چند روزه پشت سره هم میاد خونه برای رابطه!!! 

منم شک دارم بهش

شوهرم قبلا که سِمَتش بالا بود بشدت رشوه میخورد میخوام اگه حقمو نداد آبروشو ببرم  بنظرت میتونم ...

اینو بیخیال بشو واسش خیلی بد میشه عزیزم پدر بچه ات هم هست دشمنی کردن و انتقام هم حد و حدودی داره کاری نکن دودش توی چشم بچت بره 

مثل اینکه یه بار اومدن غافلگیرش کردن و تست اعتیاد گرفتن  احتمال قوی رو اون حساب گفتن  آخ ...

سلام تازگیا تست اعتیاد گرفتن ازش؟

بنظر میاد که ترامادول مصرف کنه( چون میگی چند روزه فعاله)

چقد ساده و راحت با خیانتش کنار اومدی

چهارمین⁦ کاربری✌️⁩هامونی قیراقا قویدوم، سنی قلبیمن قیراقونا⁦❤️⁩
سلام تازگیا تست اعتیاد گرفتن ازش؟ بنظر میاد که ترامادول مصرف کنه( چون میگی چند روزه فعاله) چقد ساد ...

سلام عزیزم خوبی؟ 

تقریبا دو سه ماه پیش بود گفت یهویی اومدن اداره و تست اعتیاد گرفتن ازش 

ساده نگذشتم ، تنهام ، مشکل مالی دارم ، نگران هزینه ها و مخارج دخترم هستم

حداقل مراقب باش با این شرایط حامله نشی

همینو بگو این خانم تاحالا میگفت نیازمو برطرف نمیکنه وقبلا شده بگه تو دوران سرخوشی رابطه خاسته من قبول نکردم و تازه الان شرایط از قبل حادتر شده فهمیده شوهرش مصرف کننده هم هست الان میگه هر روز رابطه میخاد و ایشون به گفته خودش مطیعش شده کلا حرفاش خیلی ضد و نقیضه

همینو بگو این خانم تاحالا میگفت نیازمو برطرف نمیکنه وقبلا شده بگه تو دوران سرخوشی رابطه خاسته من قبو ...

عزیزم تا تو شرایط کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن

ایشون به این رابطه تن میده تا اوضاع آروم بشه،بسیار حس آزاردهنده ای هس من این موضوع رو کاملا درک میکنم متاسفانه

چهارمین⁦ کاربری✌️⁩هامونی قیراقا قویدوم، سنی قلبیمن قیراقونا⁦❤️⁩
2706