2752
2734
عنوان

با داداشم خیلی خیلی دعوای بدی کردم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 50 پست
میلیون ها بار گفتیم ولی هیچی به هیچی..باید درست درمون با مادرم حرف بزنم بگم حتما ببرتش دکتر اینجوری ...

آره منم یکی از همین ها تو فامیل داشتیم که بابای بدی داشت پسره زن گرفت عقده هاشوسر زن بیچارش خالی میکرد در حد مرگ زن رو زده بود زنه رفت تقاضای طلاق داد مهریه ودیه  تا مدت ها درگیر بودن 

باید درمان بشه واقعا این آدم فردا روزی زن بگیره دو روز هم نمیتونه زن نگه داره  ولی تحقیرش نکنی ...

دقیقا 

کلا از لحاظ جنسی هم متفاوته هنوز هیچ مویی تو صورتش رشد نکرده بجز چند تا تار.نگاش کنی فکر می‌کنی ۱۶_۱۷ ساله باشه نهایتا

هیچوقت براش زن نمی‌گیریم تا درست بشه و درمان

اگرچه فکرم نمیکنم تا ۷_۸ساله آینده هم حرفی از ازدواج بزنه 

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم یکی از همین ها تو فامیل داشتیم که بابای بدی داشت پسره زن گرفت عقده هاشوسر زن بیچارش خالی میک ...

این اینجوری نیست تا حالا به خودش اجازه نداده روی زن دست بلند کنه و همیشه هم میگه 

ولی متاسفانه بیرون با همسن و سالاش خیلی دعوای فیزیکی می‌کنه

البته یه مدته کمتر شده

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
دقیقا  کلا از لحاظ جنسی هم متفاوته هنوز هیچ مویی تو صورتش رشد نکرده بجز چند تا تار.نگاش کنی فک ...

کار خوبی می کنید 

مشکلات بعدیش برای خودتون میشه 

اکه خیلی توهینای بدی بهت کرد یا میدونی اگه جلو بری رفتارای بدتری نشون میده فعلا فاصلت رو باهاش حفظ کن تا سرش به سنگ بخوره 

2731
این اینجوری نیست تا حالا به خودش اجازه نداده روی زن دست بلند کنه و همیشه هم میگه  ولی متاسفانه ...

ببین زن آدم مثل خواهر  ومادر نیست که مدارا کنه حواب نده اگه این رفتار هارو ببینه ممکنه حتی از حرف شما هم زشت تر بهش بگه یا غر بزنه مداوم و دستش روش بلند بشه 

ببین زن آدم مثل خواهر  ومادر نیست که مدارا کنه حواب نده اگه این رفتار هارو ببینه ممکنه حتی از ح ...

ممکنه..

ممنون که گوش دادید و نظر دادید 

ممکنه.. ممنون که گوش دادید و نظر دادید 

عزیز دلمی 

خودتو سرزنش نکن اتفاقه که افتاده با فکر وخیال چیزی حل نمیشه 

بگیر بخواب بدون تو مقصر نیستی و عصبی شدی که با توجه به رفتارهای اون طبیعی بوده

عزیز دلمی  خودتو سرزنش نکن اتفاقه که افتاده با فکر وخیال چیزی حل نمیشه  بگیر بخواب بدون ...

امیدوارم بدونه که اون حرفم هیچ ربطی به اون ماجرا نداره و فقط از روی بیشعوری و عصبانیت بوده..خیلی دوسش دارم داداش کوچیکه باهم بزرگ شدیم ..امیدوارم یروزی حال دلش خوب بشه 

2740
عزیز دلمی  خودتو سرزنش نکن اتفاقه که افتاده با فکر وخیال چیزی حل نمیشه  بگیر بخواب بدون ...

ممنونم که بودید.شبتون قشنگ

امیدوارم بدونه که اون حرفم هیچ ربطی به اون ماجرا نداره و فقط از روی بیشعوری و عصبانیت بوده..خیلی دوس ...

خوب میشه عزیزم تنهاس نزارید دوستای بد بنظرم زیاد دور برش داره کاش به جای این همه دوست یه دوتا دوست خوب داشتاون موفع هم روحی هم اخلاقی کلی پیشرفت میکرد

حقیقتا خواهر خوب و مهربونی هم هستی من چنین برخوردی ببینم دومین چک خودم میزنم 

نمیشه که عزیزم..بچه دست خودش نیست عصبیه

مطمئنم اگه شما هم جای من بودی می‌تونستی درکش کنی 

نمیشه که عزیزم..بچه دست خودش نیست عصبیه مطمئنم اگه شما هم جای من بودی می‌تونستی درکش کنی 

حقیقتا نه من خودم برای خودم هزارتا مشکل دارم دیگ توان کنترل و پرخاش بقیه ندارم برای همین میگم خواهر مهربونی هستی

خوب میشه عزیزم تنهاس نزارید دوستای بد بنظرم زیاد دور برش داره کاش به جای این همه دوست یه دوتا دوست خ ...

متاسفانه بدترین و کثیف ترین آدما دور و برشن 

هرچقدرم میگیم ازشون فاصله بگیر گوشه گیرتر میشه و نتیجه عکس میده 

از ما فاصله میگیره