2733
2734
عنوان

با داداشم خیلی خیلی دعوای بدی کردم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 50 پست

عزیزم حتما برای کنترل خشم و پرخاشگری برادرتون با روانپزشک صحبت کنید ،با پدر و مادرتون صحبت کنید ببرنش دکتر ،ومطمعنا  اون تجربه تلخی که براش پیش اومده ،تویه این خشم و پرخاشگریش تاثیر داشته .نمیشه که همیشه حق رو به برادرتون بدید و سکوت کنید به هر حال شما هم باید در مقابل رفتار بدش واکنش نشون بدید تا بدونه طرز رفتارش غلطه ..

و اینکه برای تاخیر در بلوغ هم دکتر غدد ببریدش تا چکاپ بشن .

حقیقتا نه من خودم برای خودم هزارتا مشکل دارم دیگ توان کنترل و پرخاش بقیه ندارم برای همین میگم خواهر ...

منم مشکلات زیاد دارم 

تمام کسب وکارم بهم ریخته یه شکایت سنگین داریم هرروز تو دادگاه پاسگاها هستیم با همسرم

زیر کلی بدهی هستیم و...

امروز هم به مرزش رسیده بودم که داداشم شروع کرد و منفجر شدم 

گریه هم کردم که کمی خالی شم  سکته نکنم

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه بدترین و کثیف ترین آدما دور و برشن  هرچقدرم میگیم ازشون فاصله بگیر گوشه گیرتر میشه و ...

آره تو این سن دوستای بد بیشترین تاثیر رو میذارن کاش بفهمه این دوستا فقط بدیه که براش میخوان  خدا خودش کمکشون کنه همه یرحوونا رو این مرحله حساس رورپشت یر بزارن به سلامتی 

عزیزم حتما برای کنترل خشم و پرخاشگری برادرتون با روانپزشک صحبت کنید ،با پدر و مادرتون صحبت کنید ببرن ...

ممنون که راهنمایی میکنید

یعنی میگید طبیعی نیست که تو سن بیست سالگی فعلا موهای صورتش رشد نکرده؟

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
آره تو این سن دوستای بد بیشترین تاثیر رو میذارن کاش بفهمه این دوستا فقط بدیه که براش میخوان  خ ...

آمین

ممنون که راهنمایی میکنید یعنی میگید طبیعی نیست که تو سن بیست سالگی فعلا موهای صورتش رشد نکرده؟

راستیش من دقیق در جریان بلوغ آقایون نیستم ..اما فکر کنم تا این سن پشت لبش باید سبز میشد .

بازم برای اطمینان کامل با پزشک مشورت کنید .