2737
2734
عنوان

خونه مورد علاقه م رو خریدیم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 99 پست
وا خب کابینت نو میزدی دیگه  الان چرا یهو یادت اومد

کابینت‌ها رو که بردم داخل واحد، دیدم چقدر زشتن و اصلا به خونه نمیآن

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
حساس شدی. یه سرچ کن درمورد: ام دی اف و فرمالدهید. تا از همین کابینت فلزیا راضی باشی کاملا. صد میلیون ...

به خاطر فلزش وسوسه شدم چون خونه م تمام ام.دی.اف بود، مدام سوسک جمع میشد و آب، کابینت زیر سینک رو پوسیده کرده بود. گفتم دربهاش هم تغییر میدم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر فلزش وسوسه شدم چون خونه م تمام ام.دی.اف بود، مدام سوسک جمع میشد و آب، کابینت زیر سینک رو پوس ...

فلز که خوبه واقعااااا. به نظرم میتونی جدید خواستی بگیری هم فلزی بگیری. با سایز متناسب با آشپزخونه ات، ولی جنس فلزی. این کابینت فلزی رو هم فکر کنم خوب بخرن. بر اساس وزنش.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اعصاب خودم هم از این خورده که پول بود و نکردم .... اگه خوشگل نشه، دیوانه میشم

استارتر نکن.باور کن جالب نمیشه.ببین نه که زشت بشه ها .ولیییی در حد اون کابینتای خوشگل و لاکچری نمیشه.من خودم پنج سال پیش خونمو بتز سازی کردم کابینتام فلزی بود میخواسنم همین کار شمارو بکنم بعد دیدم اصلا نمیشه.الان کابینتا بلنده.همه چی تو کابینت قرار میگیره.بنظر من میخوای صرفه جویی کنی ولی دوبله خرج میشه.پول در میدی خوشت نمیاد دوباره باید از اول کلی هزینه کابینت کنی.

2731
خونه جدیدتون مبارک،اره کار اشتباهی کردی اخه سایزای کابینتای جدید با فلزیا فرق داره ارتفاعشون و مدلشو ...

دقیقا وقتی با بدبختی بردیمشون داخل واحد، متوجه شدم که چه گندی زدم. به خدا گیجم.

مدیر ساختمان هم آسانسور رو قطع کرد، شوهرم و پدرم تا اونا رو بردن بالا پدشون درآمد، خودم هم باردار، دست به هیچی نزدم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه باشه گلم ایشالله به خوشی توش زندگی کنی ولی کاش من یع خونه کوچیک  داشتم برای خودم بود

انشاالله به زودی صاحب خونه میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مطمئنی که با ۱۰۰ تومن میشه کابینت زد ؟؟؟ دوست من پارسال خونش رو کابینت کرد کلا ۱۱متر کابینت خورد ،فقط سنگ اپن و بین کابینتیش شد۱۱۰میلیون ، کل کابینت هم با یراق آلاتش حدود ۴۰۰ براش تموم شد 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2740
خب بنظرم میخوای تا شروع ب کار نکردن بگید  ک منصرف شدین عزیزم

دارم به این فکر میکنم ولی با بدبختی آمدن بالا

مدیر ساختمان آسانسور رو قطع کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا فضای مجازیم حسادت توش موج میزنه!اتفاقا لازم بود بگه تا ما با توجه به شرایط ایشون نظر بدیم نه مث ...

خدا شاهده هدفم فقط مشورت بود وگرنه مگه کسی اینجا من رو میشناسه که بخوام فخر بفروشم؟!

من حتی به خیلی ها گفتم خونه رو اجاره کردم، اصلا دوست ندارم، دوستام و فامیلها حسرت خونه م رو بخورن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه فکراتو کردی فردا به کابینت کار بگو پشیمون شدی. اونم خوشحال میشه که کلا کابینت بسازه برات

خدا کنه بیاد و بگه نمیشه ...

میگم سمساری بیاد، ببردشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه به دلت نیس تا نصبش نکردی عوضش کن وگرنه تا همیشه حالت گرفته هس بخاطرش.هم بخای چن سال دیگه عوضش کن ...

خیلی دودلم

شوهرم و پدرم میگن جنس فلز خوبه، قشنگ میشه.

بیچاره پدرم، بهش گفتم دودلم، گفت خستگیش به تنم موند.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی دودلم شوهرم و پدرم میگن جنس فلز خوبه، قشنگ میشه. بیچاره پدرم، بهش گفتم دودلم، گفت خستگیش به ت ...

اگه میدونی خوب میشه خب نصبش کن .دلم برا بابات سوخت🥲

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
استارتر بنظر من اگه پولشو داری فردا که کابینت ساز اومد اول بهش بگو میتونه فرم کابینتو با اشمزخونه هم ...

نمی‌دونم والا....

باید باهاش صحبت کنم

اره بابا پول داریم، نمی‌دونم این گدابازی من چی بود آخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فلز که خوبه واقعااااا. به نظرم میتونی جدید خواستی بگیری هم فلزی بگیری. با سایز متناسب با آشپزخونه ات ...

مشکل اینجاست که فلز خیلی خیلی گران میشه، مثلا اگه ام.دی.اف ۱۰۰ بشه، فلز میشه ۳۰۰

اگه جدید بزنم، باید ام.دی.اف بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706