2733
2734
عنوان

خونه مورد علاقه م رو خریدیم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 99 پست

خونه جدیدتون مبارک،اره کار اشتباهی کردی اخه سایزای کابینتای جدید با فلزیا فرق داره ارتفاعشون و مدلشون الان کابینتا تا سقف میزنن و مدلاشونم با فلزیا فرق داره من باشم استفادشون نمیکنم چشم خونه آشپزخونس

مبارکه باشه گلم ایشالله به خوشی توش زندگی کنی ولی کاش من یع خونه کوچیک  داشتم برای خودم بود

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم دقیقا کار شما کردم اما اومدم خونه بزرگ و جا بجا شدم یسری چیزا باب دلم‌ نیست ک بعدا عوض می ...

آخه من می‌تونستم هزینه کنم و نکردم .....

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

عزیزم مهم خونست که خداروشکر عالیه

کابینتارو هم کم کم میتونین عوض کنین

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
حالا اصلا نیازی نبود از جزییات خونه و قیمتش و لاکچری و خشک !!! بودنشو و کم ارزش بودن صد میلیون تومن ...

چیکارش داری دلش خواست گفت

همیشه یکی باید بیاد حرف در بیاره😐😐😐

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
عزیزم حرص چرا؟؟؟ نهایتا دوسش نداشته باشی میزاری یکی ۲ سال براتون کار کنه بعدش عوض میکنی حیف نیست خو ...

الان هم درب هاش که عوض بشه، کلی هزینه میشه، دوبار هزینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکارش داری دلش خواست گفت همیشه یکی باید بیاد حرف در بیاره😐😐😐

والا فضای مجازیم حسادت توش موج میزنه!اتفاقا لازم بود بگه تا ما با توجه به شرایط ایشون نظر بدیم نه مثل بعضی کاربرا میگن کاش ما یه خونه ۵۰متری داشتیم

اگه فکراتو کردی فردا به کابینت کار بگو پشیمون شدی. اونم خوشحال میشه که کلا کابینت بسازه برات

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
حالا اصلا نیازی نبود از جزییات خونه و قیمتش و لاکچری و خشک !!! بودنشو و کم ارزش بودن صد میلیون تومن ...

قصدم این بود که بگم من دیوانه که ۷ میلیارد داده بودم، ۱۰۰ میلیون هم روش.

عصری که کابینت‌ها رو بردیم، محو نورپردازی خونه شده بودم، وسایلش، سرامیکش

کابینت‌ها حالم رو گرفت.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه به دلت نیس تا نصبش نکردی عوضش کن وگرنه تا همیشه حالت گرفته هس بخاطرش.هم بخای چن سال دیگه عوضش کنی باید چندبرابر هزینه کنی و تازه کلی هم دردسر نصب واینا

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
آخه من می‌تونستم هزینه کنم و نکردم .....

استارتر بنظر من اگه پولشو داری فردا که کابینت ساز اومد اول بهش بگو میتونه فرم کابینتو با اشمزخونه هماهنگ کنه؟من نمیفهمم الان فر تو کارو گاز صفحه ای رو چجوری میخوای رو کابینت فلزی بزنی.بنظرم جالب نمیشه.۷ ملیاردو هزینه کردی قلب خونه اشمزخونه هست هر روز توش اشپزی میکنی هر رو ز باید حرص بخوری اونوقت.

والا فضای مجازیم حسادت توش موج میزنه!اتفاقا لازم بود بگه تا ما با توجه به شرایط ایشون نظر بدیم نه مث ...

آره همین👌👌 انگار مسبب مشکلاتشون استارتر

چقد بدم میاد از تیکه انداختن

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
والا اعصاب منم خورد شد اگه هزینه کردی و خوب نشه چی؟ یه چند صباحی صبر میکردی پول جمع میشد یه ک ...

اعصاب خودم هم از این خورده که پول بود و نکردم ....

اگه خوشگل نشه، دیوانه میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40