2733
2734

اگ کسی توی بندرعباس دنبال ی متخصص خوب واسه عمل بینی می گرده دکتر فرهاد ملاحسینی خیلی کارش خوبه قبل عمل مشاوره میده و کلا خیلی پیگیر کار بیمارشه توی گوگل سرچ کنین سایتش هست میتونین آنلاین هم مشاوره بگیرین ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام . شما بینی اتون رو چند روزه باز کردن ؟ بعد از باز کردن گچ و باند نحوه خوابیدن به چه صورت بود ؟ بعد از باز کردن تونستین فعالیت های روزانه اتون رو انجام بدین ؟ حالتون خوب شد ؟ ببخشید سوال زیاد پرسیدم منم پنج روزه عمل کردم ولی حالم خوب نیست غذا به سختی میخورم و همیشه گشنمه و یک حال خیلی بدی دارم و کلا کلافه ام .

سلام . شما بینی اتون رو چند روزه باز کردن ؟ بعد از باز کردن گچ و باند نحوه خوابیدن به چه صورت بود ؟ ...

بعد ی هفته تامپون ورداشتن ی هفته بعدش بخیه کشیدن متاسفانه من انقد بی حال بودم که ازجام نمیتونستم پاشم حتی دو روز اخر قبل تامپون کارم به بیمارستان کشیده شد🤦

سلام . شما بینی اتون رو چند روزه باز کردن ؟ بعد از باز کردن گچ و باند نحوه خوابیدن به چه صورت بود ؟ ...

تو این ی هفته بخاطر داروی بیهوشی نمیتونی تحرک داشته باشی و بهتره هم نداشته باشی فقط سعی کن نخندی حرف نباید بزنی گریه نکنی باعث ورم میشه دیگه یجوری بگذرون بعدش راحت میشی🤦الان واس من شد یماه

تا دو هفته اول طاق باز بخاب بعدش میتونی ب پهلو بخابی فقط هواست باشه بینیتو بع بالشت فشار ندی خیلی مراقب باش خیلی زیاد