2733
2739

من یه کاربری دیگه داشتم که تعلیق شده خیلی وقته 

پارسال عکس شوهرمو گذاشته بودم با اون کاربریم 

بعد همه گفتن خوشتیپه 😅اون موقع تازه اومده بود خواستگاری اما یه سریا فکر کردن خودم پسرم و عکس خودمو گذاشتم و میخوام نظر بپرسم ، یعنی نحوه پرسیدنم اینجوری بود که اینطوری برداشت شد ، خلاصه ، بگذریم 

با چند نفر در رابطه با یه موضوعی دوست شده بودم اینجا ، ایدی تلگرام داده بودم و باهم چت میکردیم گاهی ، نه عکس پروفایل داشتم نه ایدیم دخترونه بود ، پسرونه هم نبود کلا یه جیز بی ربط بود ، بعد اینکه عکس شوهرمو گذاشتم و نظر پرسیدم 

دو تا از این دخترایی ک با من  صحبت میکردنم فک کرده بودن من همون پسری ام ک عکسشو گراشتم 😂یکیشون خیلی پیگیرم شد ، میخواست مخمو بزنه 😂یکم اذیتش کردم ادای پسرارو دراوردم بعد چند روز دیگه حوصلم نکشید همونجوری ول کردم و بعدم که ازدواج کردم کلا درگیر شدم ، تا چند وقت پیش که دوباره یه ایدی بهم میام داد گفت خیلی نامردی 😂من عاشقت شده بودم ، همش شاید ۴ روز چت کرده بودم ولی میکفت عاشقمه 😅الان یادم افتاد خندم گرفت ، گیر داده بوداااا ، بنده خدا جقد اهنگ عاشفونه برام فرستاد ، تازه اخرشم که ویس دادم گفت تو میخوای منو از سر خودت وا کنی به یه دختر گفتی ویس بده ک من فک کنم دختری 😂😂

دختری از آهار🦚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلا بازی باروان آدما جذاب نیست....می‌تونستی ادامه ندی اسی جان.

بابا الکی میگه 😂کی تو ۴ روز عاشق شده که این بشه ، ادم عاقل ۴ روز با یکی که نه صداشو شنیده نه مطمئنه دختره یا پسر مگه عاشق میشه 

دختری از آهار🦚
2740