2752
2734

من یه کاربری دیگه داشتم که تعلیق شده خیلی وقته 

پارسال عکس شوهرمو گذاشته بودم با اون کاربریم 

بعد همه گفتن خوشتیپه 😅اون موقع تازه اومده بود خواستگاری اما یه سریا فکر کردن خودم پسرم و عکس خودمو گذاشتم و میخوام نظر بپرسم ، یعنی نحوه پرسیدنم اینجوری بود که اینطوری برداشت شد ، خلاصه ، بگذریم 

با چند نفر در رابطه با یه موضوعی دوست شده بودم اینجا ، ایدی تلگرام داده بودم و باهم چت میکردیم گاهی ، نه عکس پروفایل داشتم نه ایدیم دخترونه بود ، پسرونه هم نبود کلا یه جیز بی ربط بود ، بعد اینکه عکس شوهرمو گذاشتم و نظر پرسیدم 

دو تا از این دخترایی ک با من  صحبت میکردنم فک کرده بودن من همون پسری ام ک عکسشو گراشتم 😂یکیشون خیلی پیگیرم شد ، میخواست مخمو بزنه 😂یکم اذیتش کردم ادای پسرارو دراوردم بعد چند روز دیگه حوصلم نکشید همونجوری ول کردم و بعدم که ازدواج کردم کلا درگیر شدم ، تا چند وقت پیش که دوباره یه ایدی بهم میام داد گفت خیلی نامردی 😂من عاشقت شده بودم ، همش شاید ۴ روز چت کرده بودم ولی میکفت عاشقمه 😅الان یادم افتاد خندم گرفت ، گیر داده بوداااا ، بنده خدا جقد اهنگ عاشفونه برام فرستاد ، تازه اخرشم که ویس دادم گفت تو میخوای منو از سر خودت وا کنی به یه دختر گفتی ویس بده ک من فک کنم دختری 😂😂

دختری از آهار🦚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا بازی باروان آدما جذاب نیست....می‌تونستی ادامه ندی اسی جان.

بابا الکی میگه 😂کی تو ۴ روز عاشق شده که این بشه ، ادم عاقل ۴ روز با یکی که نه صداشو شنیده نه مطمئنه دختره یا پسر مگه عاشق میشه 

دختری از آهار🦚