2733
2734
عنوان

تکرر ادرار.میشه یه لحظه بیایین

138 بازدید | 16 پست

مادر من ۵۸ سالشه تکرر ادرار داره ۸ ماه پیش رفت دکتر زنان ویزیت شد دکتر گفت هیچیت نیست عفونت اینا نداری،پاپ اسمیرم گرفت جوابش اوکی بود،ازمایش ادرار داد چیزی نبود یه سونو از مثانه و کلیه هم نوشت و مامانم انجام داد اونم نرمال بود همه چیش

پس از چیه؟من خیلی نگرانم

امروزم که کلا بی حال بوده و یک هفته ام هست میگه همش سردم میشه…مامانم تنها زندگی میکنه انقدر من میترسم به مامانم چیزی بشه و استرس مامانمو میکشم شبا نمیتونم بخوابم…

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شهر ما اخه سرد و گرم میشه…اما خب اونقدری سرد نمیشه که ادم احساس سرما کنه

این سرما بنظرم طبیعیه

اما خب تکرر ادرار میتونه از قند باشه یا هم به علت افزایش سن ممکنه ماهیچه های مثانه ضعیفتر شده باشن 

این سرما بنظرم طبیعیه اما خب تکرر ادرار میتونه از قند باشه یا هم به علت افزایش سن ممکنه ماهیچه های ...

همون ۸ ماه پیش چکاپ داد قندش نرمال بود…تو اینترنت نوشته میتونه سرطان تخمدان باشه😭😭انقدر میترسم خصوصا شبا این فکر میاد سرم کم میمونه سکته کنم

شهر ما اخه سرد و گرم میشه…اما خب اونقدری سرد نمیشه که ادم احساس سرما کنه

منم اینجوری شدم اگر دلیلشو‌فهمیدی و‌تاپیک‌زدی ممنون میشم منم تگ کنی بیام‌بخونم ببینم چمه کجا باید برم

همون ۸ ماه پیش چکاپ داد قندش نرمال بود…تو اینترنت نوشته میتونه سرطان تخمدان باشه😭😭انقدر میترسم خصو ...

تو گوگل شما یه سر درد عادی بزنی میبرت بهشت زهرا😂تو گوگل سرچ نکن یباردیگه برید چکاپ کامل تخمدان و سونو و ..

تو گوگل شما یه سر درد عادی بزنی میبرت بهشت زهرا😂تو گوگل سرچ نکن یباردیگه برید چکاپ کامل تخمدان و سو ...

ممنون عزیزم،مامانمم لجبازه دکتر نمیاد به زور میبریمش دکتر بخدا

دقم میده

عفونت ادراری کرده 

منم چهار ماه پیش آزمایش ادرار دادم سالم بود چند روز پیش با سوزش ادرار و لرز و تکرر ادرار از خواب بیدار شدم 

رفتم دکتر عفونت ادراری کردم دارو داد خوب شدم 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
2706