2752
2734

من خودم که باردار نشدم ولی مامانم وقتی سر من باردار بود اومده کمد رو جا به جا کنه شکمش بین کمد و دیوار گیر میکنه یه بارم گونی برنج ده کیلویی داشته میبرده خونه گونی از دستش میوفته خودشم با شکم میوفته روش خدایی بوده که چیزیم نشده🤣

من ویار هندونه داشتم یه روز یه هندونه ۱۰ کیلویی خوردم سردی کردم فردا از درد پاهام ‌‌ مفصل هام جیغ و داد میزدم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ویار اش دوغ داشتم هر روز میخوردم ولی ی شب خواب دیدم اش دوغ نذری درست کردم دارم پخش میکنم دهن خودم آب افتاده. لی کم بود واسه خودم  تو خواب عذاب میکشیدم خخخخ

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
2706