2733
2739
عنوان

خیانت نامزدم

302 بازدید | 30 پست

سلام خسته نباشید ببخشید نامزدم بهم خیانت کرد مچشو گرفتم دیشب با پسر عمم که مثل داداش بودیم یعنی از داداشم پیشتر میدونستمش بهم خیانت کردن گوشی شو چک کردم دیدم که رابطه دارن یکی دو ماهم نمیشه یعنی یه سال میشه نامزادیم و 9 ماه میشه که اینا ارتباط داشتن نمی‌دونم چیکار کنم میگم یا خودمو میکشم و یا هم طلاقش میدم نمی‌دونم چیکار کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هرچه زودتر قطع ارتباط کن

نمی‌دونم اون میگه دوست دارم به اشتباه کردم پشیمونم بعد اونا هم همه خانوادشم خبر شدن بهم زنگ زدن اسرار دارن نکن آبرومون می‌ره هرکاری میخوای برات میکنیم فقط جدا نشو.

2740
نمی‌دونم اون میگه دوست دارم به اشتباه کردم پشیمونم بعد اونا هم همه خانوادشم خبر شدن بهم زنگ زدن اسرا ...

هرکی هرچی میگه فکر ابروشه نه فکر شما 

شما دوس داری یه عمر با شک زندگی کنی که نکنه فلان سه فلان شه؟ 

اونم دروغ میگه دوستون نداره اگه داشت خیانت نمیکرد 

ل ز هستن

نفهمیدم منظورتونو نه پسر عمه من میشه که یه جا کار میکردیم از اون پسر خالش میشه ولی فک کنم که تازه نیست از قدیما بودن چون هیچ آدم احمقی نمیاد یا یکی که نامزاده دوست باشن.

هرکی هرچی میگه فکر ابروشه نه فکر شما  شما دوس داری یه عمر با شک زندگی کنی که نکنه فلان سه فلان ...

منم همینو میگم تو زنده گی زن شوهری که اعتبار اعتماد نباشه دیگه اون زنده گی به چه دردی میخوره یه عمر رو نمیتونم تو عذاب بگذرونم یا تو شک که نکنه بازم بکنه.

هرکی هرچی میگه فکر ابروشه نه فکر شما  شما دوس داری یه عمر با شک زندگی کنی که نکنه فلان سه فلان ...

حتا گفتم میرم همون پسر عمم رو میکشم ولی بعدش دیدم گفتم چرا هنوز کاریم نشده چیزی هم نکردم یعنی اون نیست ایران فقط در حد یه نامزادی بوده و یه عقد کردن که تمومه دیگه بهترین راهش همینه زنگ میزنم میگم نمی‌خوام دیگه تموم شد باید عاقبتشو می‌سنجید و میگن که در حد چت بوده چتاشونم یه جوری عاشقونه که اصلا نمیتونه آدم بیبینه دیگه واقعا دیگه یا خودمو بکشم یا هم جدا بشم همین دو راه هست.

منم همینو میگم تو زنده گی زن شوهری که اعتبار اعتماد نباشه دیگه اون زنده گی به چه دردی میخوره یه عمر ...

افرین دقیقا همینطوره رهاش کن بره امیدوارم یه نفر که لیاقتتو داره سر راهت قرار بگیره

حتا گفتم میرم همون پسر عمم رو میکشم ولی بعدش دیدم گفتم چرا هنوز کاریم نشده چیزی هم نکردم یعنی اون نی ...

نه خودکشیو اینا حرفای بچگانس شما باید با قاطعیت جلوی خونواده خودتون و اوشون و خود اوشون 😂 وایسی و بگی نمیخواییییی

2706