2733
2734

بچه ها من یکسال و نیمه ازدواج کردم تو یه ساختمون با مادرشوهر هستم مادرشوهرم۷۴سالشه به شدت فضول و دخالت کن و سلطه گری دارم هر دقیقه سرش تو زندگی ماست و من هر دری زدم شوهرم یه خونه جدا بگیره یه نفس راحت بکشم نشده شوهرم یه اخلاقی داره با این سنش از مادرش حساب می‌بره و محاله مادرش چیزی بگه وشوهرم قبول نکنه و انجام نده مشکل من اینه هر چیزی که مربوط به من یا خودش تو زندگیمونه میشینه به جزییات به مادرش و خانوادش میگه و بعضی هاشم مادرش خودش می‌فهمه مثلا صبح تا شب تو حیاط چک می‌کنه کجا میری کجا میای مثلا شوهرم منو می‌رسونه جایی می‌پرسه کجا مدیریت مثلا میگه زنم رو می‌رسونم فلان جا زود زنگ میزنه همه جا رو پخش میکنه بهش میگم نگو قرار نیست هر چی تو زندگیمونه بشینی بگی میگه حالا چی شده چیز مهمی نیست مادرم بدونه یا خانوادم ومبگم زنگ میزنه به همه خبر میده به من میگه خب بگه چی میشه مگه  مادرشوهر من از صبح که بلند میشه با گوشی زنگ میزنه به دختراش خبر میده و اونا هم با گوشی پشت سر عروسا غیبت میکنن وبه مادره میگن چیکار بکن و چیکار نکن و مثلا من جاری رو میبینم یا خواهرشوهر از من می‌پرسه هنوز میری باشگاه یا نه یا کلاس میری هنوز من همین جور شک میشم اینا از کجا میدونن واقعا کلافه شدم نمی‌دونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی چن سال دیکه صبر کن مادرشوهر میمیره راحت میشی 😁

اونموقع هم میره زیر سلطه خواهراش مردای ضعیف درست نمیشن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

دیگه خب راهی نداری یا شوهرت هماهنگ شه باهات یا بلند شی ازونجا مادرش رو که نمیشه تغییر داد

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

داداش منم همه چیزشوبه من ومامانم میگه اززنش 

اخه زنش خیلی ابزیرکاست دورازجونت مابایدبهش مشاوره بدیم.زنش همش پاشوکرده تویک کفش خونه بزن ب اسمم ماهم نزاشتیم اومدزدبه اسم من ک براش نگه دارمش

منم شوهرم همینه حتی اگه بهش ندی میره به ننه اش میگه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
ی چن سال دیکه صبر کن مادرشوهر میمیره راحت میشی 😁

جالبه من سنشو دیدم خواستم به اسی همینو بگم 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
خیلی سخته گیر یه مشت آدم فضول بیفتی که تنها کار زندگیشون سرشون رو کردن تو زندگی بقیه اس

اره بخدا قربون دهنت خودشون یه کارایی میکنن بعد صداش درمیاد فقط دوست دارن از زندگی دیگران سر دربیارن

2706