2733
2734
عنوان

جاریم ازم حرف کشید از مساعل جنسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5525 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با خنده بحثو عوض کن حالا  بگو ببینم چیا گفتی ک نگرانی

😂😂😆 فضول 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
چطور گفتی اخه . من مادرم ازمپرسید با شوهرت رابطه داری یانه؟؟ فقط در همین حد پرسیداا . ولی من گفتم ول ...

مامانت چرا می پرسید؟

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
چطور گفتی اخه . من مادرم ازمپرسید با شوهرت رابطه داری یانه؟؟ فقط در همین حد پرسیداا . ولی من گفتم ول ...

🙄🙄🙄🙄☹☹☹☹مادرتون 😐😐جدی نمیگین که 🙄🙄

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
جاریت ازت حرف کشید نه،چاقو که نذاشته بود زیر گلوت بگو خودت دهن لقی.. ناراحت نشی ها ناراحت شدی؟

حرفتونو میزنین بعد میگیذ ناراحت نشیاا 

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
چقدر منفی گرا همون ک باکسی صمیمی نشی به نفعه اطرافیانته

منفی گرایی نیست عزیز

همین جا امار بگیرید ببینید چند نفر مسایل خصوصی رو محرمانه ترین قسمت زندگی زن و شوهر میدونن 

واقعا  چه چیزی هست که بخواد گفتن مسائل خصوصی در مقابلش بی اهمیت باشه

احتمال زیاد اون راستشو نگفته

منتظر باش تا حرفت همه جا پخش بشه

مگه چند سالته که چنین کار بچه گونه ایی کردی ؟

چه ضمانتیه که دو باره برای کسی نگی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
🙄🙄🙄🙄☹☹☹☹مادرتون 😐😐جدی نمیگین که 🙄🙄

من خیلی از مادرا دیدم در این رابطه به دختر و عروس مشاوره میدن حتی مادربزرگاشون به نظرم هیچ اشکالی نداره

وقتی میدونی مادر آگاهی هس و میخواد در این مورد نصیحت کنه

2706