2752
2739

سه ساله چندماهیی هست از پوشک گرفتمش چند وقته دیوانم کرده تا لحضه آخر خودشو نگه میدارن انقد تکون میخوره ولی نمیره دستشویی برای ببخشید ادرار اینجوری هست...مثلا می‌خوایم بریم بیرون هرکاری میکنم نمیره بعد اونجا جلو همه انقد دور خودش می‌چرخه تند تند راه می‌ره 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

منم بچه بودم این عادتو داشتم (البته برا جیش)، مینشستم خودمو تکون میدادم و...که نریزه اما نمیرفتم دستشویی. هنوزم تقریبا همونم🤣اما از وقتی عفونت اداری گرفتم ترسیدم کمتر شده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم اینجوری بود صبح با اصرار من میرفت دیگ تا غروب نمی‌رفت 

ی بار تهدیدش کردم دیگ نمی‌ذارم بری دسشویی و واقعا نذاشتم انقد گریه کرد ولی  درست شد بعد اون🤭

2731

عین دختر من🫠

بزرگتربشه بهترمیشه، دختر من پی پیشم نگه میداشت😣

مدام براش بگو ک تا دسشویی داره باید بره دسشویی 

بعد اگ خیس کرد، دعواش کن🥲 ن شدیدا

ینی در حدی ک بفهمه کارش اشتباهه،

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍

بچه  یکی از فامیل تو دفع اینطور بود‌ میگفت چهارچوب در و میگیره فشار میاره میگه دادم بالا،ملین بهش میداد که دکترم گفته بود از این سن ضرر داره،ببر دکتر شاید سوزش ادرار داره خوشش نمیاد یا عفونتی چیزی.

منم بچه بودم این عادتو داشتم (البته برا جیش)، مینشستم خودمو تکون میدادم و...که نریزه اما نمیرفتم دست ...

🤣🤣🤣

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2740
اجازه بده بخندم🤣🤣🤣🤣

چرا 🤣☹️

اقتضای سنش هست سعی کن با تشویق مناسب کاری کنی خودش بره دسشویی ... یکبار رفتم توی دسشویی یکی از آشناها انگار اومده بودم تولد و مهد کودک . براش رنگ انگشتی بخر هر وقت رفت دسشویی اجازه بده اونجا یک نقاشی بکشه یا اگر برچسب دوست داره براش بچسبون .