2737
2734

و دنبال میکنه با اصرار 

چ کار بکنیم؟

از حال خودم بگم 

۸ ماهه زاییدم مث یک ...... افتادم گوشه ی اتاق خاب ۲۴ ساعت دارم ب بچه رسیدگی میکنم ۸ ماهشه ولی مث نوزاد شبها بیست بار بیدار میشه شیر میخوره من شیرم کم نیس نمیدونم چرا نمیخابهععه و من بی خابی خیلی دارم می کشم 

و از این طرف 

این مرد لعنتی 

منو درک نمیکنه 

میاد دراز میشه جلو تی وی 

میگرده میگرده اخبار فلسطینو رد میکنه فوتبال رد میکنه مردان وزنه بردار رو رد میکنه میرسه به قر و فیس چندتا زنک لعنتی مث این مافیا و شام ایرونی وشباهنگی ک زن آورده و ...مث النازشاکر و مریم مومن و لینداکیانی

من این طرف صداهارومیشنوم دلم میخاد برم ریموت خردخراب کنم

چ کار کنم 

خیلی نا آروم بیقرار چشام قرمز،دلم گریه میخاد این پدرسوخته باهام حرف نمیزنه میگه بچه بیدارمیشه موهام همش سفید شده 

چجوری حالشوبگیرم دیشب رفتم چندتا شبکه حذف کردم الان باز رفت اوردشون

😑 

افسردگی گرفتی الکی حساس شدی شب بیداری بچه واقعا اعصاب آدمو تحت تاثیر قرار میده

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

خدایی،جدی میگی این حرفارو یا داری الکی میگی شوخی کنیم بخندیم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

آروم باش عزیز، مردا همینن بیخیال، اگه شیر زیاد میخوره شیر خشک رو حین شیر دادن وصل کن دهن بچه با رابط موقع مکیدن وارد دهنش میشه زود سیر میشه.

جین سینگ و مکمل بخور 

از دی.جی کالا زیرانداز و دمبل با لگ سفارش بده شروع کن به ورزش تو خونه تا بدنت سفت شه، بچه رو هم بیار بده دستباباش تا راحت تمرین کنی

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

عزیزم میدونم حالت خوب نیست ولی یک دورانی که همه گذرونیم با پسر کوچولوت روزا برو دور بزن پارک و خرید همش توی خونه نمون بچه ام خسته میشه شبا میخوابه به جای این که ببینی شوهرت شبا چیکار میکنه توام فیلم ببین اهنگ گوش کن یا لا لایی بزار بچه گوش میده 💔

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏

بچه ۸ ماهه حتما اخر شب غذا بده سیرش کن 

پستونک هم خوبه بیدار میشه بده بخواب خودت 

از ۱۲ شب تا پنج صبح شیر نده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

دوست دارین براشون مهم باشین و بهتون توجه کنه ولی متاسفانه میخواین این مهم بودن رو با پرخاش و حذف کانال و پرخاشگری ثابت کنین و این جواب مورد نظر رو نمیده 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2706