2733
2734
عنوان

نیاز دارم به کمکتون بیاااید

124 بازدید | 20 پست

بچه ها سلام   من تازه  عضو شدم هیچی از سایت نمیدونم خیلی نیاز دارم به کمکتون  ولی قبل از اینکه حرف دلم رو بگم باید بدونم اینجا شناسایی میشم؟ اسم واقعیم و  شماره تلفنم رو ثبت کردم  و عضو شدم   کسی اینارو میبینع؟  یا فقط همه اسم مستعار رو میبینن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ورودت مبارک

چند دفعه با دقت امضامو بخون اگه سئوالی داشتی بپرس

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
 خب الان میخوام صحبتم رو شروع کنم باید ریپلای بزنم؟ چجوری باید ادامه بدم؟

بچه ها نمیدونم از کجا شروع کنم اول اینو بگم من یه دختر خوبم( از نظر خودم و بقیه)  مشغول درس خوندنم برای قبول دندانپزشکی   دو سال پشت کنکور بودم امسال سال سومه و فکر میکنم دیگه اونقدر قوی شدم که بتونم قبول بشم  امسال   ولی این روزا یک مسعله خیلی ذهنم رو مشغول کرده

بچه ها نمیدونم از کجا شروع کنم اول اینو بگم من یه دختر خوبم( از نظر خودم و بقیه)   ...

دوست دارم افراد زیادی حرفم رو بشنون و نظرشون رو بگن    هستید؟   نمیدونم اصلا چه مدلیه سایت کاش افراد زیادی راهنماییم کنن

بچه ها نمیدونم از کجا شروع کنم اول اینو بگم من یه دختر خوبم( از نظر خودم و بقیه)   ...

دغدغتو بگو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
تاپیک زدم گفتم   قسمت علاقه به پسر خاله و ریپلای هارو بخون   مرسی  میخوام از فردا برم ...

اونجا برات نوشتم

2706