2733
2734
نه بابا فیلم سو پر که نگاه نمیکنه عزیزم ،خسته ایی اونم کم شعور کمکت نمیکنه.له بچه شیر خشک بده شبا لی ...

الان جز شیرخشک اپتامیله چیه هیچی نیس ک بگیرم اینو نمیخوره اصلا 

😑 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😂😂😂😂خب شوهر منم گاهی نگاه. میکنه اتفاقا وای خدایا 

😆😆یاد بابام افتادم که ۲۴ ساعت مینشست پای ویدیو های قدیمی هایده و مهستی اینا تو شبکه های ناهواره ای

اگه مامانم نینی سایت داشت تا الان ۸ بار طلاق گرفته بودن

همین که میاد خونه میشینه پای این برنامه ها خوبه گیر بدی می‌ره بیرون دنبال سرگرمی میگرده خونه هم نمیاد بیشترحرص میخوریا

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
فداتشم شب بیداری و بچه داری اذیتت کرده حساس شدی 🥲 باهاش حرف بزن بگو خیلی خسته ای و نیاز داری بیشتر ...

فقط بلده پفک بخوره کمک بلد نیس که 

زود خسته میشه از بچه 

😑 

وای منم اینجوریم دخترم ۸ماهشه . حالا من از اونور غغدد لنفاویمدورم کرده فک و گردنم درد میکنع. زیر بالم درد میکنع. سر شوهرم تو گوشیه همش. نمیدونم چیکار کنم. ذاره بینکویین رصد میکنه. میخوام برم خونه مامانم خسته شدم

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹

اول که نگاه کردن به این برنامه ها مشکلش چیه حالا اون بازیگرای زن رو که نمیتونه بگیره .. تو الان افسردگی بعد از زایمان داری کارای بچتم زیاده حساس شدی برو دکتر بهت قرص بده یکم آرامش پیدا کنی  یا دمنوشای آرامبخش بخور اگه برای بچه ضرر نداره .. رابطت رو با شوهرت خوب کن گیر نده بهش بچه بزرگتر بشه همه چی درست میشه

ببین بهش بگو من خیلی این فیلمه رو دوس دارم صبر کن بیام باهم ببینیم ،چایی بریز باتخمه بشینین نگاه کنین باهم 

منم حرص میخورم میبینم شو واینجور چیزارومیببنه ها ولی کاری نمیشه کرد 

2706