2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده باورم نمیشه نامزدم ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 229762 بازدید | 1361 پست
شنیدم بعضی از آقایون که مشکل جنسی دارن این فیلما رو میبینن که براشون مثل یک محرک عمل  کنه تا شا ...

مگع میشه اخه گوشیش سرچش پر بود از این فیلم ها 

بعضا 28روز طول میکشه بیاد کنارم 

وقتی ام میاد نسبت بهم بی تفاوتع 

فیسبوک چرا باید نصب کنه 

امروز قسم میخورد تو پیام ک دوستش دیده تو گوشیش 

چرا باید دروغ بگه 

مگه رفیقش گوشی نداره مگه میشه هرروز بیاد تو گوشیت فیلم بزنه ببینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از همسر اولشون چرا جدا شدن؟؟شاید سردی جنسی دارند که همسرشان جدا شده

من با سردیشون مشکل ندارم مشکل من دیدن فیلمای زشته ک تو سرچ گوشیشون بود 

رفتنع یواشکی ب فیسبوکه 

اون که اصن نمیتونه ب نیاز من جواب بده پ چطور میشه تو خلوتش این کارو کنه

منظورم از مشکل جنسی سرد بودن مزاج یا اون نقطه از بدنشونه.میل جنسی پیدا نمیکنن اصولا

خب پس طبیعطا هیچوقت نباید علاقه ای ب این فیلم ها داشته باشه 

نه اینکه سرچ‌گوشیش پر باشه از ش

2731
خب پس طبیعطا هیچوقت نباید علاقه ای ب این فیلم ها داشته باشه  نه اینکه سرچ‌گوشیش پر باشه از ش

عرض کردم نگاه میکنن که دیدن اون صحنه ها براشون یه محرک اولیه باشه که بتونن با همسرشون رابطه داشته باشن.

برای فیسبوک هم که نمیاد اجازه بگیره که.یه برنامه هست مثل هزار تا برنامه دیگه که نصب میکنن.

تو آرامش با هم صحبت کنید سنگاتونو وا بکنید.نحوه طرح سوال هم مهمه.اگر انگشت اتهام از همون اول روی هر کسی باشه طبیعیه طرف پاسخگو نیست و از محیط دور میشه

عرض کردم نگاه میکنن که دیدن اون صحنه ها براشون یه محرک اولیه باشه که بتونن با همسرشون رابطه داشته با ...

وای خدای من دارم میمیرم اروم و قرار ندارم 😔

نمیدونم چیکار کنم 

گفت دیگع نمیخوام ادامع بدم و منم بلاکش کردم برا همیشه اونم همینطور

2740
وای خدای من دارم میمیرم اروم و قرار ندارم 😔 نمیدونم چیکار کنم  گفت دیگع نمیخوام ادامع بدم و ...

چه واکنشهای احساسی بی منطقی دارید دوتاتون. زندگی مشترک به تعقل و تفکر نیاز داره.شما که تجربه داری از قبل دیگه چرا عزیزم؟ موقع عصبانیت تمرین سکوت کنین.خیلی خیلی جواب خوبی میگیرید

چه واکنشهای احساسی بی منطقی دارید دوتاتون. زندگی مشترک به تعقل و تفکر نیاز داره.شما که تجربه داری از ...

من وقتی تو گوشیش اینارودیدم هیچی نگفتم جنگ و دعوا نداشتیم 

حالم بد شد چون هردومون این موارد رو خیانت میدونیم همیشه میگف خیانت فقط صحبت و رابطه نیس اینم نوعی خیانته و خط قرمز هردومون بود 

رفتم تو شوک و ناراحتیم اونم دوتا فوش ب خودش داد و گف کار من نیس و کتمان میکرد گرف خوابید صب ساعت7رفت و من باخواهرش صحبت میکردم ک ب خواهرش گفته نمیخواد ادامه بده و خدافظیمونو کردیم و هردو بلاک کردیم 

نگاه کنه مهم نیست ، حالا فک کردم چیشده

من یقین دارم مرد کوچک من روزی بزرگ مردی میشود که برای دیدن چهره ماه مردانه اش باید سر ، بالا کنم ، برای پسرم...😍 دخترکم دوست داشتنت قشنگ ترین کار تکراری دنیاست...😍

هیچ وقت هیچ وقت تو زندگیم برای بار دوم ازدواج نمیکنم که هر خری رو بکنم اقا بالا سرخودم و دخترم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706