2737
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاید. دارم دق میکنم😞

566 بازدید | 34 پست

پسرم 7 سالشه و از مهر به امیدخدا  میره مدرسه. ولی بینهایت به من وابستست. و یه لحظه ازم دور میشه استرس میگیره. مثلا امروز بردمش کلاس اسکیت به جای اینکه حواسش جمع مربیش باشه همش داشت به من نگاه میکرد که جایی نرم و یه لحظه هم که منو نمیدید بغض میکرد. شبا هم که داستان داریم سر اینکه تو اتاقش بخوابه و یه تو خونه رژه میره و میاد بالا سر ما  و منو میبوسه و خیلی مثالای دیگه. تورو خدا اگه تجربه یا پیشنهادی دارین بهم بگین مرسی

اضطراب جدایی داره و تا زمانیکه اینحالت رو داره، باید جایی در داخل مدرسه که امکان دیدن شما رو داشته باشه، حضور فیزیکی داشته باشید؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخي عزيز دلم❤💜همه بچه ها تو اين سن وابستن درست ميشه خود به خود شما نگران نباش

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند
2740
میشه بپرسم چیکار کردید اینجوری وابستتون شده؟ هیچ وقت دعواش نکردید؟ شاید خنده دار به نظر بیاد ولی من ...

چرا هر وقت کار بدی انجام بده دعواش میکنم. ولی اصلا خوب نیست این حد وابستگی الان هر سه نفرمون از نظر روحی بیمار شدیم

چرا هر وقت کار بدی انجام بده دعواش میکنم. ولی اصلا خوب نیست این حد وابستگی الان هر سه نفرمون از نظر ...

پس دلیل این همه وابستگی چیه؟

ببخشید میپرسم آخه خدا بخواد انشالا خودم دارم پسردار میشم

خوس به حالت کلی لذت داره ادم بچش اینجوری وابستش باشه خوش به حالت

نه باور کن هیچ لذتی نداره. وقتی میبینی بچت بجای اینکه از معاشرت با همسناش لذت ببره یه سره نگرانه که یه لحظه ازت جدا نشه 

پس دلیل این همه وابستگی چیه؟ ببخشید میپرسم آخه خدا بخواد انشالا خودم دارم پسردار میشم

عزیزم پیشاپیش قدمش مبارک باشه ولی باور کن اصلا بچه وابسته خوب نیست باید شخصیت مستقل داشته باشه

وقعا ؟شما تجربه دارین؟

بله عزيزم اين بخاطر اينكه تا الان همش پيش شما بوده شما ميتوني براي امادگيش چند تا كلاسي كه دوست داره بفرستينش و سعي كنيد كم كم خودش تنها تو كلاسا حضور پيدا كنه

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند