2733
2739
عنوان

مامانا لطفا بیاید. دارم دق میکنم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 34 پست
بله عزيزم اين بخاطر اينكه تا الان همش پيش شما بوده شما ميتوني براي امادگيش چند تا كلاسي كه دوست داره ...

خلال بادوم جان پیش دبستانی رفته ولی بدتر شد انگاری. الانم کلاس ثبت نامش کردم ولی از،شب قبلش استرس میگیره که تنها میمونه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلال بادوم جان پیش دبستانی رفته ولی بدتر شد انگاری. الانم کلاس ثبت نامش کردم ولی از،شب قبلش استرس می ...

اي جونم.شما چند تا دوست خوب براش پيدا كن حتما تنهاست

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند

دختر من هم همينطور بود ...كلاس اول خيلي اذيت شد ..همش از معلمش ساعت مي پرسيد يا اينكه هر زنك مي رفت دستشويي فقط به خاطر استرس جدايي ازمن .....تا يك ماه اينطور بود  خدارا شكر معلمش خيلي خوب بود ...

سلامتي و ارامش بهترين نعمت خداست 
2731
قهوه جون تا کی؟ شوهرم خیلی بهم سرکوفت میزنه. شما تهران روانشناس کودک میشناسی که بهم معرفی کنی؟

تا زمانیکه اینحالت رو داره، باید از نظر عاطفی شما رو ببینه؛ مرکز مشاوره آفتاب در تهران عالیه و روانشناسان مجربی داره؛ تا میتونید باید در حد توانش بهش مسئولیت بدین و دورادور مواظبش باشید و کمتر در آغوشش بگیرید؛ 

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2738
تا زمانیکه اینحالت رو داره، باید از نظر عاطفی شما رو ببینه؛ مرکز مشاوره آفتاب در تهران عالیه و روانش ...

ممنونم قهوه تلخ عزیزم حتما ادرس و شماره مرکز افتاب رو پیدا میکنم و پسرمو میبرم

منم همين مشكل رو با دخترم دارم.البته دختر من چهار سال و نيمشه.خيلي براش ناراحتم.مهد هم بردمش و يك هفته هم پيشش بودم اما اثري نداشت و ديگه حاضر نشد بره.بخاطر اين وابستگيش از خيلي تفريحاتي كه ميتونه با ديگران بدون حضور من داشته باشه محرومه و اين منو خيلي اذيت ميكنه.

منم همين مشكل رو با دخترم دارم.البته دختر من چهار سال و نيمشه.خيلي براش ناراحتم.مهد هم بردمش و يك هف ...

عزیزم هر چه زودتر ببرش پیش مشاور یا روانشناس کودک تا مشکلش حل بشه اشتباه منو نکنید  با بزرگتر شدن بهتر نمیشن که هیچ بدتر هم میشن خیلی گناه دارن بخدا خودشون لطمه میبینن. منم حتما میبرمش فقط کاش زودتر به فکر میوفتادم

سلام .اره .مهرزاد جون ..دخترم رو غيرانتفاعي ثبت نام كردم ..البته امسال مي ره ششم ...نكران نباش هنوز وقت داري همين كلاس ها رو بزارش. پيش مشاور كودكان هم ببر ..موفق باشي 

سلامتي و ارامش بهترين نعمت خداست