2737
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاید. دارم دق میکنم😞

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 34 پست

حالا پسر من یک چشم سفیدیه. با اینکه دو سال و سه ماهشه هرچی بهش میگم مامانی پیشم بمون من گناه دارم میدوئم با هرکی از در خارج شد میره! هیچ فرقی هم نمیکنه که طرف بشناسه یا نه! یه دفعه با پسرخاله که تا حالا اصلا ندیده بودم رفت دور دور! 

بنظرم پسرت خیلی احساسیه خیلی مراقب احساسش باش. باهاش حرف بزن. بگو حتی اگه نبینه شما رو بازم شما هستی و دوسش داری و منتظرشی تا بیاد

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا پسر من یک چشم سفیدیه. با اینکه دو سال و سه ماهشه هرچی بهش میگم مامانی پیشم بمون من گناه دارم می ...

خدا برات حفظش کنه سارا جون. راست میگی پسرم خیلی احساساتیه و خیلی حساس. باهاش زیاد صحبت میکنم و سعی میکنم بهش بفهمونم که همیشه حتی اگه منو نبینه هم کنارشم و مراقبشم اما خوب زیاد تاثیری نداره رو رفتارش حالا من نگران مدرسه رفتنشم میترسم بخاطر روح لطیفش افسردگی بگیره. البته تو تابستون تمام سعیم رو میکنم که تا مهر مشکلش حل بشه به امید خدا

عزیزم هر چه زودتر ببرش پیش مشاور یا روانشناس کودک تا مشکلش حل بشه اشتباه منو نکنید  با بزرگتر ش ...

منم تصميم دارم انشاالله همين روزا برم پيش روانشناس.واقعا نياز دارم به اينكه يه متخصص تو اين زمينه راهنماييم كنه

2728