2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند تا تاپیک آخرتون نشون میده تمایلتون به کدوم مذهبه. میل خودتونه و قابل احترام، اما تبلیغ!!!!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
برای ماهم مستحبه واصلش اینه که جدا خونده بشه 

اره میدونم ولی خوب میدونی من خودم به شخصه تنبلم حوصله ندارم دوباره بلند شم بخونم😂🥲

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2740
منظورتون رو متوجه نشدم 

اوکی شاید من اشتباه متوجه شدم🙏🏻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من میگم نماز باید تو پنج نوبت بخونیم شما فکر می کنید من سنی هستم ولی نیستم 

منم ترجیح میدم با فاصله کمی بخونم تا هوا روشن نباشه، اما شما چندتا تاپیک زدید و خودتون توی تاپیک مهر تمایلتونوگفتید، باعث شد چند نفر فکر کنن از جمله من.

این ایموجی که گذاشتم عذرخواهی بود دیگه عزیزم 🙏🏻

منم ترجیح میدم با فاصله کمی بخونم تا هوا روشن نباشه، اما شما چندتا تاپیک زدید و خودتون توی تاپیک مهر ...

یعنی شما هم مثل من جدا جدا می خونید چقدر فاصله میدید نمازتون رو 

یعنی شما هم مثل من جدا جدا می خونید چقدر فاصله میدید نمازتون رو 

نه من مثل شما اعتقادی به اذان عصر ندارم!

فقط اگر اول وقت نماز ظهر یا مغرب رو شروع کنم، بینش یکی دوتا نماز مستحبی یا نماز قضا میخونم، به اندازه چند دقیقه فاصله میفته.

2706