2733
2734
نه من مثل شما اعتقادی به اذان عصر ندارم! فقط اگر اول وقت نماز ظهر یا مغرب رو شروع کنم، بینش یکی دوت ...

اما اگر تو وقت خودش بخونیم مثلا ظهر نماز ظهر ونماز عصر رو تو وقت خودش بهتره 

اما اگر تو وقت خودش بخونیم مثلا ظهر نماز ظهر ونماز عصر رو تو وقت خودش بهتره 

اونم که من میگم توی وقت خودشه. عصر کمی از ظهر گذشته و عشا کمی از مغرب، حدود ۲۰ دقیقه البته چون مستحبه. 

دقت کنی توی مساجد هم بین دو نماز فاصله کوتاهی میندازن و اقامه نماز بعدی رو میگن که به اینصورت از اذان مدتی میگذره.

اگر دقت کنی در نماز جماعت مسجد هم کمی بین نماز ظهر و عصر فاصله میندازن.

ببین یه توصیه خواهرانه بهت دارم، وقتی میگی شیعه امیرالمؤمنین علی هستی به این جمله ای که مینویسم عمل کن

حضرت در حکمت شماره ۱۵۹ می‌فرماید: کسی که خود را در جایگاه تهمت قرار داد، جز خود را نکوهش نکند.

وقتی کلی تاپیک میزنی که بگی باید مثل اهل تسنن پنج مرتبه جداگانه نماز بخونیم، از اذان عصر و نماز بدون مهر حرف میزنی، توقع نداشته باش کسی از شيعيان بگه بله خانم شما درست میگی!!!!

عزیزم روایات معتبر زیادی از ائمه هست که رسول‌ الله (ص) این نمازها رو جدا نمیخوندن. یکیشو برات مینویسم.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در روایت صحیح، امام باقر (علیه‌السّلام) فرمود:

رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم) نماز ظهر و عصر را با یک اذان و دو اقامه و نماز مغرب و عشاء‌ را با یک اذان و دو اقامه برگزار کردند:

روی الْحُسَیْنِ بْنِ سَعِیدٍ عَنِ ابْنِ اَبِی عُمَیْرٍ عَنْ عُمَرَ بْنِ اُذَیْنَةَ عَنْ رَهْطٍ مِنْهُمُ الْفُضَیْلُ وَ زُرَارَةُ عَنْ اَبِی جَعْفَرٍ (علیه‌السّلام) اَنَّ رَسُولَ اللَّهِ (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم) جَمَعَ بَیْنَ الظُّهْرِ وَ الْعَصْرِ بِاَذَانٍ وَ اِقَامَتَیْنِ وَ جَمَعَ بَیْنَ الْمَغْرِبِ وَ الْعِشَاءِ بِاَذَانٍ وَاحِدٍ وَ اِقَامَتَیْنِ؛ 

زراره از امام باقر (علیه‌السّلام) نقل کرده که رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم) میان نماز ظهر و عصر، و مغرب و عشاء با یک اذان و دو اقامه جمع می‌کرده است.

تهذیب الاحکام، شیخ طوسی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
در روایت صحیح، امام باقر (علیه‌السّلام) فرمود: رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وسلّم) نماز ظهر و عصر ...

توقرآن گفته شده که نماز 5 وعده هست نه سه وعده پس ما باید به گفته قرآن عمل کنیم و تو پنج نوبت بخونیم و پیامبر هم تو 5 وقت نماز خوندن تو مکه هم بریم تو پنج وعده اذان گفته میشه چرا ما شیعیان لج بازی می کنیم که تو سه وعده بخونیم 

توقرآن گفته شده که نماز 5 وعده هست نه سه وعده پس ما باید به گفته قرآن عمل کنیم و تو پنج نوبت بخونیم ...

ظاهرا یا اعتقادی به احادیث و ائمه و کتب معتبر شیعه ندارید یا دارید لجبازی میکنید، یا هرچی...

دلیل محکم برات آوردم اما شما همچنان بدون تحقیق، کار اهل تسنن رو تبلیغ میکنی.

همه ما ۵ وعده نماز میخونیم و با روایات معتبر و کتب معتبر خودمون بیش از هزار ساله که احکاممونو انجام میدیم.

درضمن اینکه توی مکه چه کاری انجام میدن، دلیل بر اشتباه بودن کار ما نیست. اونا سنی هستن.

دیگه ریپلای نکن.