2752
2734
عنوان

این کار دختر و پسر خیانت نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 119 پست
بله خیانته. با اینکه من مذهبی نیستم. ولی عشقه من حتی آهنگ پسر هم گوش نمی‌ده. خودمم همینطور. حالا مگر ...

قطعا اینهمه افراط سرپوشیه برای یه گند کاری 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن من از خودم تعریف نمیکنم. من عشقمو از خدا گرفتم. عهد بستم اگر وفا دار نموندم عذابم بده هیچوقت روی ب ...

شوهر منم عاشقم بود میخواست بخاطرم خودکشی کنه ولی  بارهابهم خیانت کرد...بعداز ازدواج که برات یه کم عادی شد شروع میکنی به خیانت 

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
من خودم تاپیک دیدم  دختر اومده میگه با فکر فلانی رفتم رابطه داشتم با شوهرم یا پسره با فکر فلا ...

اون طرف دیگه بیماره عاشق بازیکر نیست مثل یه استاکر و بیمار عمل میکنه 

من خودمم عاشق خیلی بازیگرای کره ام ولی اینجوری بیمار نیستم که موقع این چیزام فک کنم در حد همون فیلم اینا دوسشون دارم 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چه فرقی داره فکر کن شوهرت رفته عاشق یه دختر تو شهر دیگه شده  یا اون سر شهر به نظرم داریم ...

میشه خفه شی؟

حالمونو بهم زدی مغز پوسیده

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2706