2752
2734
عنوان

رمزش یادم رفته چیکار کنم حالا

98 بازدید | 8 پست

بچه ها من برای ی کاری مجبور بودم ی حساب بانک ملی باز کنم لازمش نداشتم فقط مجبورم کرده بودن 

بعد با نرم افزار بام و مراجعه حضوری ب بانک باز کردم 

بعد هم کارت رو انداختم گوشه خونه الان لازم دارم ب اون کارت ی پولی اومده توش اما خب من ن رمز اول دارم ن رمز پویا 

چیکار باید بکنم خوده نرم افزار بام هم رمز عبور و نام کاربری ندارم یادم نیست 

با کارت ملی برو بانک کارت جدید صادر میکنن برات رمز همراه بانکم همونجا بگو مجدد میدن بهت

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میری بانک با کارت ملی و شناسنامه ات

یه کارت جدید بت میده

یه ۳۰یا۴۰,تومنم هزینه اشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
نمیتونم برم بانک فقط فردا رو وقت دارم ک جمعه هس

راهی نداری

مگه اینکه لااقل رمز پویاشو فعال کرده باشی و شماره موبایل که برای ثبت کارتت دادی حتما ب نام خودت بوده باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
نمیتونم برم بانک فقط فردا رو وقت دارم ک جمعه هس

پس دیگه راهی نداره متاسفانه 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
راهی نداری مگه اینکه لااقل رمز پویاشو فعال کرده باشی و شماره موبایل که برای ثبت کارتت دادی حتما ب ن ...

آره شماره بنام خودمه الان تو نرم افزار بام ک فراموشی رمز عبور میزنم میگه برو عابربانک ملی ولی خب من همون رمز اول رپ هم ندارم ممکنه مال همه چهار تا یک و این جور چیزها باشه ؟

آره شماره بنام خودمه الان تو نرم افزار بام ک فراموشی رمز عبور میزنم میگه برو عابربانک ملی ولی خب من ...

نه ممکن نیس

اکه رمز اولو تالا عوض نکردی،رمز بانک معمولا اعداده درهمه