2752
2734

تا کی اینجوری سختمه؟🥲روزای اول رژیمم

۳، ۴تا کیک سنتی روی اوپن بود همش بهم چشمک میزدن😭😭یه کاربر گفت شکر و.. حذف کنم قندیجات نمیخورم. این کیکا رو روانم راه میرفتن😣😖منم رفتم به جاش به خرما و ارده حمله کردم🥲۱۱ خرما با ارده خوردم‌ روشم‌یه لیوان آب

آها ۴ تا قاشف برنجم از ظهر خوردم

الان آروم گرفتم🥲 دیگه کیکا چشمک نمیزنن😂😅

چون معدم سیر شد اینجوری شدم.

تا کی سختمه؟🥲چند روز طول میکشه تا عادت کنم به رژیم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پاشو جواب کیکارو بده بخورشون تا ادب بشن دیگ چشمک نزنن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2740

خسته نباشی اگه اون کیکارو میخوردی کالریش کمتر بود:/

دو سه روز طول میکشه 

مثل روزه گرفتنه باید اولش تحمل کنی وگرنه نمیشه

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️

۱۱ تا خرما همراه با ارده خوردید؟😂

خسته نباشید

سخته؛ولی تحمل کنید

اخرش اون استایلی که میخواید رو به دست میارید:))

رایس کیک بخورید بهتر از ارده و ... هست

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱