2733
2734

تا کی اینجوری سختمه؟🥲روزای اول رژیمم

۳، ۴تا کیک سنتی روی اوپن بود همش بهم چشمک میزدن😭😭یه کاربر گفت شکر و.. حذف کنم قندیجات نمیخورم. این کیکا رو روانم راه میرفتن😣😖منم رفتم به جاش به خرما و ارده حمله کردم🥲۱۱ خرما با ارده خوردم‌ روشم‌یه لیوان آب

آها ۴ تا قاشف برنجم از ظهر خوردم

الان آروم گرفتم🥲 دیگه کیکا چشمک نمیزنن😂😅

چون معدم سیر شد اینجوری شدم.

تا کی سختمه؟🥲چند روز طول میکشه تا عادت کنم به رژیم؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لعنت به اون‌کیکهای خوشمزه

خیلی خوشمزن💔💔💔💔💔😭😂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

پاشو جواب کیکارو بده بخورشون تا ادب بشن دیگ چشمک نزنن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

خسته نباشی اگه اون کیکارو میخوردی کالریش کمتر بود:/

دو سه روز طول میکشه 

مثل روزه گرفتنه باید اولش تحمل کنی وگرنه نمیشه

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️

۱۱ تا خرما همراه با ارده خوردید؟😂

خسته نباشید

سخته؛ولی تحمل کنید

اخرش اون استایلی که میخواید رو به دست میارید:))

رایس کیک بخورید بهتر از ارده و ... هست

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
اخ اخ نگوووووووووووو

پس توام زخم خورده ایی

۱۱تا خرماااا کالریش کمتر از یکی از اون کیکا نیستا😂

تازه کجاشو دیدی 

با ارده خوردم خالی نبوده که😅🤫

۴ تا قاشق برنجم خوردم

حسابی تلافی شد💔💔

2706