2733
2734

اگه دوست داری تعریف کن 

کمکت کنیم

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

همچی درست میشه خودتو اذیت نکن

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قانون جذب می گه:

اگه نمی تونی خودتو دوست داشته باشی، من کسایی رو به سمت تو می‌فرستم که تو رو دوست ندارن! تا بالاخره متوجه بشی تو به عشق خودت نیاز داری، نه کس دیگه!!!

اگه نمی‌تونی عصبانیتت رو کنترل کنی، من افرادی رو سر راهت قرار می‌دم که تو رو عصبانی کنن تا بالاخره کنترل خشمت رو به دست بگیری.

اگه دوتا اتفاق بد واست افتاد و خودت رو باختی و دورت پر از انرژی منفی شد و کشیدی کنار، مطمن باش اتفاقای بد بعدی هم تو راهن تا متوجه بشی که داشتن روحیه‌ی مثبت و تلاش برای حل کردن یا کنار اومدن با اتفاقای بد، به نفعته.

اگه منتظر اتفاقای خوبی و آینده‌تو روشن می بینی، مطمئن باش همین می شه... مثبت فکر کن تا معنی واقعی روشنایی و خوشبختی رو نشونت بدم.

من به افکارت، ضمیر ناخوداگاهت و رفتارهات و انرژی ای که از تو می‌گیرم بستگی دارم، هرچقدر تاریک فکر کنی و حالت بد باشه، من بدترش می کنم.

اگر خوب فکر کنی، خوب رفتار کنی و خوب بخوای می‌رسونممت به بهترین جایی که تا حالا به ذهنت خطور کرده

اتفاقای بدی قبلا افتاده

کلی اشک ریختیم

گفتیم میمیریم

نمیتونیم

ولی هر چی بود تموم شه

برا یه دوره یه مدت یه بازه زمانی ناراحت بودیم

الان اینم میگذره

یه مدت ناراحت میشی ولی خودتو پیر نکن چون مثل قبلیا اینم نمیمونه که میگذره

2740

من وقتی ناراحتم به این فکر میکنم این دنیا و سختیاش گذراست و کوتاهه و این زندگی دیر یا زود تموم میشه و من و ادمای اطرافم همه قراره فراموش بشیم 

پس به جای غصه خوردن سعی کن با قسمت های خوب زندگی  به خودت امید بدی و کلا اتفاقات رو زیاد جدی نگیری