2733
2734
عنوان

چاق ترین کسی که دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2346 بازدید | 127 پست
دختر خواهرشوهرم ۱۰۰کیلو بیشتره بازم قرص چاقی میخوره قدشم کوتاهه تقریبا ۱۵۴و اینا🤕دیگه فکرشو بکنین&n ...

یعنی با۱۰۰ کیلو وزن وقد۱۵۴ بازم میخاد چاق تر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر لاغر شدی عالیه

اره ولی جونم دراومد ولی هرکی از قبل رژیم منو می‌شناخته الان باید دوباره خودمو معرفی کنم

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...

برای قد و قامت بلند و ترکیب بدنی با ماهیچه‌های سنگین ۱۴۰ کیلوگرم هم می‌تونه کاملا معمولی به نظر بیاد. یادمه حسین رضازاده که تو وزنه برداری فوق سنگین بود یک حریف روسی داشت خیلی خوش‌سیما و متناسب و بدون چربی شل و ول اون هم ۱۴۰ کیلوگرم بود.

یه بنده خدا،ازدواح کرده دوتا پسر داره.زندگیس افتضاحه.حالا بدتر از همه اینا که به شدت چاقع رفته سینه هاش عمل کرده و کوچیک کرده از ۱۰۰ کرده ۷۰ آدم میمونه ازاین هیکل

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
یعنی با۱۰۰ کیلو وزن وقد۱۵۴ بازم میخاد چاق تر بشه

اره شدیددددد علاقه داره به چاقی صد تا درد و مرض گرفته بازم راهشو داره ادامه میده

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عکس پروف خودمم 🥰😚   زشتی دنیا به خاطر وجود آدمای بد نیست ! به خاطر سکوت آدمای خوبه ...  ️

دوست سابقم استخون بندیشم ریز بود انگار تو چربی غرق شده بود هرکی میدید با تعجب نگاش میکرد. نه شوهرش کلا براش مهم نیس اخلاق و هیکل فقط سوراخ باشه😂 دنبال لاغری ک بود ولی ب نظرم بخاطر مدل غذا خوردنش چاق شده بود. مثل کسایی ک سالهاست غذا نخوردن ب غذا حمله میکرد و دوبار تو جشنام دعوتش کردم واقعا رفتارش موقع غذا خوردن مایه آبروریزی بود. حمله میکرد ب غذا. بله برونم تا پیش‌دستی برای سالاد بیاریم در ظرفشو برعکس کرده بود سس و سالاد ریخته بود میخورد نصف غذاشم خورده بود، درحالیکه خانواده همسرم منتظر بودن میزبان بیاد سر سفره بعد شروع کنن.

2706