2733
2734
عنوان

چادریا و محجبه ها لطفا نظر بدن

213 بازدید | 21 پست

چادریهای واقعی (ک بیرون بدون ارایشن) لطفا بگید برا عروسی برادر شوهرتون چقدر خرج لباسو خودتون کردین ؟

(چه سالی بوده عروسی؟)

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....

من یک چادری واقعی هستم ولی ربط سوال به حجابمو نفهمیدم ، برادرشوهر ندارم برای خواهرشوهرم ۶ سال پیش ۵۰۰ آرایشگاه شد ۲ میلیون لباس

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برادرشوهرم هموز داماد نشده اما خواهرشوهرم ۴سال پیش لباس مجلسی شیک از دوستم گرفتم .توربانم همینطور. ارایش ملایم و یه شینیون ساده که داماد نبود توربانمو در بیارم 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
من یک چادری واقعی هستم ولی ربط سوال به حجابمو نفهمیدم ، برادرشوهر ندارم برای خواهرشوهرم ۶ سال پیش ۵۰ ...

خب میخوام بدونم چادریا در چه حد تو عروسی اقوام نزدیک ب خودشون میرسن 

خب میخوام بدونم چادریا در چه حد تو عروسی اقوام نزدیک ب خودشون میرسن 

اخه به خود رسیدن چادری ها مانتویی ها و بی حجابی ها باهم فرقی ندارن اصلا نمیفهمم حرفتونو ،‌فقط اونا لخت میان جلو نامحرم و بیرون از تالار و شاید عروسی مختلط برن خانم های محجبه نمیرن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اخه به خود رسیدن چادری ها مانتویی ها و بی حجابی ها باهم فرقی ندارن اصلا نمیفهمم حرفتونو ،‌فقط اونا ل ...

چرا تو بعضیا یه کم فرق داره 

مثلا چادری میشناسم ک برا عروسی برادر شوهراش اراشگاه نرفتو فقط لباس کاملا پوشیده و چادر رنگی ...

چرا تو بعضیا یه کم فرق داره  مثلا چادری میشناسم ک برا عروسی برادر شوهراش اراشگاه نرفتو فقط لبا ...

خب چادر رنگی خیلی گرونه خودش ،ارایشگاه نرفتن هم ربطی به حجاب نداره

2706