2737
2734

برا عروسا میزنن ک صورتشون و ابروشونو بکشه چیه ؟ چجوریه 

روش بهتری هم هست ؟ راستی ریزش مو نمیاره 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چل گیس که این کش ریزاست به سر بچه ها میبندن اونا کش لیفته من گرفتم خوشگل میکته ولی پوستت کنده میشه ا ...

ریکشنبه مو نمیاره ب کسایی ک موهاشون محکم نیست ؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2740
من دیدم باعث ریزش مو میشه

ای بابا 

این ها ک 6ماهه ابرو رو میکشن بالا چی اطلاعاتی داری ؟

ریزشمو میاره و باعث سردرد میشه

ای بابا 

اطلاعی داری در مورد اون ک ۶ ماهه ابرو رو میکشن بالا ؟

وای خدا بگم چیکارشون کنه من روز نامزدیم چنان موهامو سفت بسته بودن از بالا و چنان این کش ها پوستمو میکشید از اول تا آخر درد داشتم اصلا هیچی نفهمیدم 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

اولش یجوریه واقعا سر آدم درد میگیره

من گشنه ام بودم فشارم افتاد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
وای خدا بگم چیکارشون کنه من روز نامزدیم چنان موهامو سفت بسته بودن از بالا و چنان این کش ها پوستمو می ...

چ بد 

ای بابا  اطلاعی داری در مورد اون ک ۶ ماهه ابرو رو میکشن بالا ؟

نشنیدم

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2706