2737
2734
عنوان

خواستگاری

113 بازدید | 20 پست

بچه ها بعد از ظهر ی خانواده ای می خوان بیام خونمون برا خواستگاری و اینکه بگم سنتیه

من تابحال پسره رو ندیدم اونم ندیده

بعد الان مامانم میگه بیان ببینین از هم خوشتون می یاد یا نه و دیگه تو اتاق صحبت نکنین

اگه از هم خوشتون اومد از لحاظ ظاهر ی بار دیگه هم بیان

تحقیق هم کردیم و خوبن تقریبا

خواهرانه بگید این روش درسته؟

من می گم بریم صحبت کنیم مامانم میگه نه بعدا می گن رفتن صحبت کردن دخترشونو نگرفتیم😐مامانم خیلللی تفکرش قدیمیه هر چقدر می گم گوشش بدهکار نیس

میگه بابات هم باشه 

می گم آقا من اصلا طرفو ندیدم چی چی بابات باشه

با بابام اصلا راحت نیستم

می گم شاید ی حرفی می خواد ققط به من بزنه می گه مگه می خواد بهت بگه دوست دارم😐حرفاشو پیش ما بزنه

اولین بچه ام زیاد بلد نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند جلسه با حضور مادربریدپارک و.....حرف بزنید  مادرتون بشینه تو پارک شماها قدم بزنید

اوما همینو کفتن مامانم میگه ی وقت کسی می بینه می گن دخترشو برده با پسر مردم بیرون

تفکر کامانم بسیار قدیمیه چطور عوضش کنم

مامانم قبول نکرد اونا گفتن

مادرتون کلا داره خرابکاری میکنه. 

اول دو یا چند جلسه میرن کافه ای جایی مادرا و دختر و پسر صحبت میکنند. 

مناسب بود تشریف میارن منزل. 

هول بازیه اینکار مادر شما.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
2740
مادرتون کلا داره خرابکاری میکنه.  اول دو یا چند جلسه میرن کافه ای جایی مادرا و دختر و پسر صحبت ...

دقیق خیلی هوله

میگه ی بار بیان خونه خوشت اومد خواستگاری اصلی

می گن اخه یعنی چی کلا صحبت ما میشه۱ساعت

من لباس می خوام بخرم بیشتر طول میکشه

هر چقدر می گم دوستام هم اینکار رو نکردن گوشش بدهکار نیست

میشه بگید چطور قانعش کنم

به نظرم الان نرید تو اتاق اخه فقط اومدن ببینن

اگه از ظاهر هم خوشتون اومد یعنی دفعه بعد زنگ زدن بعد برید بیرون کافه پارک تلفنی چند بار صحبت کنید  اینو الان یه خواستگاری رسمی حساب نکنید 

دقیق خیلی هوله میگه ی بار بیان خونه خوشت اومد خواستگاری اصلی می گن اخه یعنی چی کلا صحبت ما میشه۱سا ...

حالا امشب رو بذار بگذره اگر دیدی خوشت اومد چند جلسه بیرون ترتیب بده برای صحبت با خود طرف. ولی تا جای ممکن رسمی شدن و نامزدی و اینا رو بنداز عقب. چون این مادری که من میبینم راهبرگشت برای تو نمیذاره. 

راه قانع کردنش هم قاطع بودنه زندگی خودته رودربایستی نداشته باش. بگو اگه قراره اینطوری پیش بره کلا خواستگار نیاد بهتره.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
2706