2737
2739
عنوان

شما بودین اولین مسافرتتونو با مادرشوهر می‌رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 137 پست
شما میری مسافرت که استراحت کنی و خوش بگذرونی  نه اینکه پخت و پز راه بندازی  به همسرت بگو ...

حتی کارم نکنم میدونم بهم خوب نمیگذره یبار تا شهر کناری باهاشون رفتم انگار اسیرشون بودیم هیچ اختیاری نداریم

نهار که خوب می‌خورید شام هم ساده درست کن املت، ناگت، غذاهای آماده، کنسرو لوبیا و... 

همینم سخته اصلا زورم میاد اونا بشینن من کار کنم انگار منو برا کلفتی میبرن سفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هزیش زیاد میشع همش بیرون

من خودم دوتا بچه دارم نمیتونم رو غذای شهری که میریم حساب کنم‌و ریسک کنم‌ترجیح میدم خودم درست کنم.همیشه مواد غذایی از خونه میبریم فقط گوشت و اینا و تره بار‌میخریم اونجا.خونه درست میکنم بخواییم بیرون باشبم شب درست میکنم‌میبریم.

۳ یا ۴وعده ام بیرون‌ جای مطمعن میخوریم که هر وعده بالای ۲میلیون میشه.بقول شما هزینه اش خیلی میشه بازم

خیلی لوسه شورشو در اورده 

با سیاست وزبان خوش بگو اولین مسافرت دوست دارم تنها باشیم اگه به راه آمد که خوبه اگه بچه ننه بازی در میاره از خونت تکون نخور 

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
2731
همسرم رانندگی میکنه من باید جور ۴ نفرو بکشم

اینجوری فکر نکن فکرای منفی رو بزار کنار همسرت هم برای همه رانندگی می‌کنه مادرشوهرش هم جوون بده به وقتش تو مسافرت ها کار کرده کارها رو آسون بگیر غذای ساده درست کن ظرف یکبار مصرف ببر، برنامه ریزی کن که هرشب چی بخورید بهتره راحت تره برات، واقعا کار سختی نیست اصلا از همینجا کنسرو بخر که مطمئن باشی کار خاصی نداری، سفر رو مدیریت کن، 

جایی رو بگیرین که نیاز به تمیز کردن نداشته باشه یا هتل خیلی خوب یا ویلاهای تر و تمیز و عالی

آدم‌خونه ی خودشم هرروز یک روز درمیون باید تمیز کنه.هرچقدرم تمیز باشه اونجا بازم معلوم‌میست قبل ما کی اونجا بوده.

امسال رفتیم ویلا ۲ساعت فقط حموم و توالتشو شستم که بزارم دخترام برن.

البته بازم میزان حساسیت فرق میکنه

2740
میگم نه قشقرق به پا میکنه موندم‌چکار کنم

بپا کنه

بگو بعد عمری میخوای یه جا ببریم نمیشه همه رو راضی نگه داری

بگو مامانت وقت داشته با بابات بگردن اگرم نرفتن مشکل خودشونه

بعدم نری مطمین باش این مادر تنبل که میگی نمیره چون میقهنه استراحت رو از دست میده و باید کار کنه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یجوریه ک باید همه چی طبق میلش باشه ساعت خواب و بیداری یا حتی شام و ناهار

وا کن تورو خدا

من اصلا حوصله ندارم با این آدما جایی برم

اصلا زیر بار نرو

اولین بار بعد پنج سال بری مسافرت اونوقت اینجوری

شوهرت اگر یکم منطق داشته باشه خودش باید درک کنه شمارو

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
اینجوری فکر نکن فکرای منفی رو بزار کنار همسرت هم برای همه رانندگی می‌کنه مادرشوهرش هم جوون بده به وق ...

مامانمم حرف ضمارو میزنه ولی من اصلا دلم اروم نمیگیره خیلی جوشی ام میدونم از پسش برنمیام

بپا کنه بگو بعد عمری میخوای یه جا ببریم نمیشه همه رو راضی نگه داری بگو مامانت وقت داشته با بابا ...

دقیقا اگ‌من نرم نمیره حرفتون کاملا درستههههههه

وا کن تورو خدا من اصلا حوصله ندارم با این آدما جایی برم اصلا زیر بار نرو اولین بار بعد پنج سال بر ...

چون منطقی نبود حرفش قهر کرد وگرنه اگ منطقی بود میموند و قانعم میکرد

2706