2733
2734
عنوان

شما بودین اولین مسافرتتونو با مادرشوهر می‌رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 137 پست

یه باری رفتم اونم نه یکی دو روز 

ده رووووز پیر شدم بخدا 

بخودم قول دادم هیچوقت نرم مسافرت باهاش 

یه روزی خدا دری رو به روت باز میکنه که جبران تمام درهای بسته‌ی زندگیت خواهد بود تو فقط به خدا اعتماد کن و بگو ❤️خدایا شکرت❤️

من رفتم ولی رسما ب گوه خوردن افتادم باماشین ما اومدن پدرمون را دراوردن ...پدرشوهرم بدتر بود ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره میرفتم چرا که نه؟ 

که بعدش توی مسافرت خودمو مینداختم تو اب بمیرم بهتره این وضعیته

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

نرفتم ولی مادرشوهرم اینقدر زنگ زد و اینقدر خودشو افسرده نشون داد ب شوهرم و بدبخت ک    نرسیده ب مقصد برگشتیم  شوهرم هیچی برام نخرید یعتی  شب رسیدیم   چابهار   صبحش   برگشتیم   فقط تو مسیر برا خواهر مادرش   خرید کرد سوغاتی  برا من و بچه ۶ ماهم کوفتم نخرید حتی غذا نگرفت ۰۰۰ لحش گرفته بود ک  گفتم اولین مسافرت رو با هم بریم بعدشم  دیکه بابت رفتارش  باهاش جایی نرفتم و گفتم تا اخر عنرم بنیرم با مادرت جایی نمیرم   و نرفتم سر حرفم موندم    زتیکه   ب همه جام کار داره  و اگر شوهر احمقم خرجی کنه برام روانی میشه ۰۰۰۰ چ غلط بزرگیه نزدیک خانواده شوهر بودن و ۰۰۰هه  بزرگی خردنه ازدواج با پسر روانی وابسطه ب ننه   لعنت ب این بی وجودا ۰۰۰۰

مادر شوهرت که هیچ،چون اگه خوب هم باشن با فامیل شوهر مسافرت رفتن بازم توش حرفه ولییی شوهرت دیگه چشه قهر چرا ؟اگه اینقدر مامانی هست حتی دو تایی هم مسافرت نرین چون به کامت تلخ میکن

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
2706