2733
2734
عنوان

شما بودین اولین مسافرتتونو با مادرشوهر می‌رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 137 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیکه کسی که‌پنج سال سفر نبرده تو رو حتما مادرشم عین تو سفر نمیره که میخواد ببرش سفر 

این سفر بعد پنج سال ماه عسل نيست دیگه طعمی نداره بذار بیاد با هم خوش بگذرانید 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
مامانمم حرف ضمارو میزنه ولی من اصلا دلم اروم نمیگیره خیلی جوشی ام میدونم از پسش برنمیام

عزیزم زندگی مشترک با گذشت  معنی پیدا میکنه، به موقعش خودت هم مادرشوهر میشی مثل مادر خودت ببینش می‌دونم سخته بهتر بود اولین مسافرت رو تنها برید ولی خوب نشده به همسرت بگو که بعداً باید دو تایی یه سفر مشترک برید ولی بار رو زهر نکن براش بعدها با خانواده خودت هم مسافرت خواهید رفت 

میگم نه قشقرق به پا میکنه موندم‌چکار کنم

دقیقا همین حرف رو بزن که بعد از پنج سال اولین مسافرتمون هست دو نفره بریم 

قبول کرد که خوبخ قبول نکرد بشین خونت نرو راحتتری 

تو سفر پدرشوهرت خرج میکنه یا شوهرت ؟

آدم‌خونه ی خودشم هرروز یک روز درمیون باید تمیز کنه.هرچقدرم تمیز باشه اونجا بازم معلوم‌میست قبل ما کی ...

من عید رفتم قشم

یه خونه گرفتم یعنی همه جاش برق میزد….تمام رو تختی ها سفید بدون کوچکترین لک

بوی گل میداد کل خونه….حمام و دستشویی برق میزد

من خودم بینهایت حساسم

همسرم از من بدتر

من چون از اپلیکیشن ویلا اجاره میکنم برای همین طبق نظرات انتخاب میکنم 

هر خونه یا ویلایی رو اجاره نمیکنم

ما داشتیم خونرو خالی میکردی دو سه تا خانوم اومدن شروع کردن تمیز کردن و عوض کردن ملحفه ها و رو تختی ها و شستن سرویس

خیلی خیلی عالی بود

هفته پیش هم گلستان رفتیم اونجا هم همین

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
سیاست ینی چجوری بگم

تو زمانیکه شوهرت خوبه حالش با لحن خوب با لوس کردن خودت ببین شوهرت قلقش چیه ،بعضی مردا بعد رابطه نرم وحرف گوش کن میشن ،با لج کردن وقهرا ‌ردن وداد وبیداد نمیشه حداقل بهش بگو با مادرش صحبت کنه بهت گیر نده ،بعدشم اگه رفتی بخودت سخت نگیر کاری کن بهت خوش بگذره دو سه کیلو گوجه وخیار وهمبرگر بگیر بزار جلوش 😂درگیر آشپزی نباش اگه شوهرت پشتت باشه اونا دیو هم باشن قابل تحمل میشن 

خداوند ساکتر از ان بود که انتظار داشتم😔😔
کار کردنش مهم نیست  مثل اینکه مادر خودم باهامه  اما دوتایی دوست دارم بیشتر

مادرت با شما میمونه ؟

منم با مادرم حتی مسافرت جور درنمیاد چه برسه مادرشوهر من با خانواده خودمم رفتم دعوا کردیم

من اولین تفریحمونو رفتیم کربلا که مادرشوهرم با کاراش کوفتم کرد دومیشم رفتیم امام رضا و چون زیارت بود بازم چیزی نگفتم برگشتیم خونه به شوهرم گفتم به حرمت امام رضا گذاشتم ایندفه بیاد دفعه بعد هرجا رفتیم دوتایی میریم بعد اون رفتیم بوشهر و اهواز و رشت و همدان و تهران و کربلا اصلا نمیبردیمش میگفت کاش منم میبردین شوهرمم جوری که ناراحت نشه میگفت تو کجا

عزیزم زندگی مشترک با گذشت  معنی پیدا میکنه، به موقعش خودت هم مادرشوهر میشی مثل مادر خودت ببینش ...

همسرم دوتا برادر داره هرسال میرن مسافرت اونوقت ما بعد پنج سال باید با اونا بریم؟

2706