2733
2739
عنوان

ناهارتون چیه ،دوست داشتید چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2967 بازدید | 163 پست
صبح همسایه اش رشته آورد برامون بسی چسبید

نگو از کجا بیارم الان هوس کردم😂🥺

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهی

ديروز خوردیم

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2731
شوهرم دو هفتس خونه نیومده

چقدر بده اینجوری 

قهر یا کاری؟

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2740

حواسم نبود به شوهرم بگم بره خرید برای همین هیچیییی توی خونه نداریم برای همین نمیدونم چی بپزم

خیلییییییییییی کار دارم 🥴 وقت اینکه برم یه چی بپزم هم ندارم بچاره بچه هام صداشون در نمیاد که چیزی بخوان

اگه وقت کنم احتمالا ماش خورشت میپزم

وسط این همه کارم همه رو ول کردم فرار کردم اومدم نی نی سایت 😁

ناهار ندارم فعلا دوسداشتم پیتزا باشه

بلند شو برا خودت درست کن

عدس پلو😃

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
ماموریته 

خوب خدا رو شکر 

سرش سلامت😃

2706