2733
2734
عنوان

سوال ۱۸+

1466 بازدید | 70 پست

شما یک مرغ و خروس دارین و همسایه شما هم یه خروس داره 

یه روز مرغ شما میره خونه همسایه و با خروس همسایه .... 

برمیگرده و تخم میزاره 

الان سوال اینه این تخم مرغ حلاله یا حرومه؟

حالا اگر این تخم تبدیل به جوجه بشه این جوجه تکلیفش چیه ؟

حلاله یا حرام؟

به جوجه چی میگن

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😂🚶‍♀️

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

تخم گذاشتن مرغ ربطی به خروس نداره. همونحور که پریود شدن انسان ربطی به تجرد یا تاهل نداره.

احکام شرعی هم فقط مختص انسانه نه حیوانات.

این جور مزه ریختن‌ها و شوخیا دیگه خیلی تکراری شده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

فقددددد طلاققققققق 

تاااامااااممممم

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

زود قضاوت نکن شاید همسایه خطبه شون رو خونده باشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706