2737
2739
عنوان

درمان استرس با سوره انسان و توسل به امام‌کاظم (تجربه خودم)

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 28 پست
چ‌خوب بود. ممنون.من هرشب هرشب خوابهای پریشون و...میبینم.چکارکنم. آیت الکرسی و اینا خوندم قبل خواب. ا ...

تو خونتون‌زیاد سوره جن‌بخونید حرز امام جواد هم همراهتون باشه

نمیدونم چرا صلوات گفتن برام یکم سنگینه. هر ذکری رو تقریبا راحت میتونم ولی برای صلوات کاهلم

پس حتما یک‌مشکلی هست که سنگیه براتون‌باید پس زیاد صلوات‌بگید تا اون مشکل روحیتون رفع بشه و صلوات زیاد بتونید بگید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ایت الله بهجت میفرماید برا عصبانیت صلوات زیاد بفرستید و البته در حدیث امده موقع عصبانیت اگر نشستید و ...

این عبارت یعنی مکان و حالت خودتون رو تغییر بدید تا عصبانیت فروکش کنه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
همین الان تاپیک زدم برااسترسم همیشه آدم استرسی بودم اماالان باردارم بدترشدم الان ازشدت استرس تپش ق ...

کاری نداره نمازهاتون‌رو بخونید چون‌اگر نماز نخونید ارتباطتون با خدا و عالم بالا قطع میشه و ارامشتون‌کم‌میشه 

دوم همین الان چند تا سوره حمد بخونید تقدیم امام‌کاظم کنید

2740
پس حتما یک‌مشکلی هست که سنگیه براتون‌باید پس زیاد صلوات‌بگید تا اون مشکل روحیتون رفع بشه و صلوات زیا ...

مرسی. نمیدونم خودمم حس میکمم ولی از چیه خدا داند دوست دارم بدونم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️