2752
2734
عنوان

این طبیعیه که از اکسش تعریف کنه تو گریه کنی کل شب؟💔

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شر ور میگه  با چه ادمی تو رابطه ای خوشش میاد اذیتت کنه😐بزن دهنش

گریه هم میکنم میگه دیوونه ایی من به فکر زندگیمونم تو همش گریه کن

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
بهتره ازش بخوای از کذشته حرف تزنه

تقصیر خودمه که میپرسم

نباید بپرسم دیگه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
خب نپری چرا خودت خودتو عذاب میی

خب میپرسم چون میخوام بدونم با بقیه شونم مثل من مهربون بوده یا نه

یااینکه چون قبل من دوست دختر داشته اهل خیانت هست یا نه

این ادم ادم نرمال و مناسبی برات نیست عزیزم. تو هیچ وقت فراموش نمیکنی و سرکوفت میزنی وـروح روان خود ...

نابودش کرده پسره 😑😑 

دلم میخواد پسره رو خفه کنم 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
وقتی خودش نخاد و دل نکنه ازش ما هرچقدر هم بگیم فایده نداره😴

من چند ماهه دارم خودمو پاره میکنم ، ولی متاسفانه پسره کار بلده ، یه جوری مخشو زده 

که نمیتونه دل بکنه 

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 

درکت میکنم 

هیچوقت اون شبو یادم نمیره :)

اونشب گذشت اما نیمی از جون منم رفت

آرزوی محال من سابق:)‌رمز عبورم یادم‌رفت.                                             خیلی وقته یک ارزوی محال دارم ارزویی که واسم مثل معجزس :))))) خیلی امید داشتم هر بار نا امید شدم ...میشه شما برام دعا کنید:)؟ بگید منم براتون صلوات بفرستم 
@kindman1     @kindman2     میشه راهنمایی کنید

این که بخاطر حساسیت بیش از حدی که داری گریه کنی طبیعیه 

این که حس مالکیتت بخاطر عشقی که داری ب قدری بالاس ک دوست نداری  به این موضوعحتی  فکر کنی که یه روز با یکی دیگه تو رابطه بود هم طبیعیه ! 

ولی این که این آدم از اکسش پیش تو صحبت کنه اصلا طبیعی نیست ! 

و از اونجایی که من معتقدم انسان وقتی چیزی از زبونش میاد بیرون 

در واقع تمام شخصیت و باور و اعتقادات و .. خودش رو نشون میده ! 

این آدم وقتی موضوع به این کوچیک رو نمیدونه و درک نمیکنه که رابطه ای که تو گذشته بوده تموم شده و رفته و نباید در موردش صحبت بشه یعنی آدمی نیست که بتونی باهاش ادامه بدی 

چون قدرت درک پایینی داره! 

وقتی در مقابل واکنش تو میگه تو ضعیف هستی 

این واقعا هیچ درکی از موجودی به نام دختر نداره 

فکر کنم تو پریودی هم نباید انتظار داشته باشی نازت رو بکشه و واکنش های هورمونی بدنت رو درک کنه 

خلاصه اگر با این آدم ادامه میدی این و بدون که قدرت درک پایینی داره ! 

بلکه مشاور بتونه توجیحش کنه که این موضوعات رو 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
2706